1. 1.
    bana kalırsa bir erkeğin başına gelebilecek en kötü seydir. kız arkadaşının ağzının kokması demek ona hiçbir şekilde yakınlaşamayacağı, yakınlaşsa bile geri çekileceği ve ondan tiksineceği durumdur. iğrençtir! şahsen benim böyle bir kız arkadaşım olsa bir dakika durmam ve ilişkimi bitiririm. ne kokarsa koksun bir kızın ağzının kokması çok tiksindirici ve bayanlara yakışmayan bir durumdur. derhal mint* verilmelidir. yoksa kötü sonuçlar doğurabilir. zira erkek ona ağzının koktuğunu dile getirirse kız yerin dibine girebilir.*
    (bkz: yerin dibine girmek)

(bkz: kavga)

(bkz: ayrılık)
    4 -4 ... yerim ballarini
  2. 2.
    cekilmez.
    yani 31 bile cekilmez.
    4 ... the godfather
  3. 3.
    kızdan soğuma sebebidir. henüz sıçmaları dahi kabullenilmemişken ağız kokusu nasıl kabullenilirdir.
    10 ... vayanasinisayinseyirciler
  4. 4.
    cok abartilmamasi gereken durumdur. kiz arkadas dedigin de bir yerde etten, kemikten efendim cok afedersiniz g.t den memeden yapilmis insandir, kokmasa daha iyidir tabi ama napalim daha kotusudu de olabilirdi.

- nurten sen aksam sarmisakli bir sey mi yedin?

+ ay mahmut'cugum agzim mi koktu? cok pardon fircalamistim ama...

- yok agzin degil.. demin bokunu karistirirken sarimsak kalintilarina rastladim.. sifonu unutmussun yine..

+ ayy pardon canim..

- yok yok, bu kez kapagi kaldirman da onemli gelisme.
    8 -1 ... oneydilan
  5. 5.
    bana fazla yaklaşma denilen kızdır.
    1 ... omurs
  6. 6.
    (bkz: sarımsak kokan erkek arkadaş)
    1 ... adimi bir daga verdin mi
  7. 7.
    sigara içtiği için nefesi yanmış tütünle karışık balgam kokar. iğrençtir.
    ... mermer
  8. 8.
    mide kaynaklı sorunlardır aslında veya önemli bir hastalıgın belirtisi olabilir.
    ... halbuki
  9. 9.
    sarımsaklı mayonez ve soğan halkasını aynı anda yedirdiğinde kokuttuğun kadar öpmek zorunda olduğun arkadaş.
    -1 ... karada balik
  10. 10.
    (bkz: holosko)
    3 ... umutsuz vaka