1. 1.
    son dakika gelişmesidir.

sanıyorum 2 haftadır kayıptı kızımız. arama çalışmaları bugün sonuç vermiş ve maalesef cansız bedenine ulaşılmış leyla'nın.

ölüm nedeni hakkında şu an için bir detay yok. açıklanacağı söyleniyor. "umarım bir sapık dehşeti değildir" diyeceğim ama, ne fayda. yine küçücük bir can yitip gitti.

https://www.evrensel.net/...nin-cansiz-bedeni-bulundu
    9 -6 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    Dünya artık çok daha çirkin çok daha korkunç bir yer. Çok üzgünüm çok daha umutsuzum artık.
    8 -2 ... abaninaltindakisopa
  3. 3.
    bir çocuğun hiç mi mutlu fotoğrafı olmaz? mutlu bir aile ortamı olsa olurdu elbet.
    arama ekiplerinin köydeki evleri araması engellendi. ne o saygıdanmış ve hatta yasal değilmiş. rteye hakaret etti diye evi basılan insanların olduğu ülkede çok inandırıcı.
    velhasıl zamanında hep polisi yanlış yönlendiren ailesini ve köy ahalisini karakola çekip ifadelerini usulünce alsalardı çocuk çook önce ortaya çıkardı ve belki de hayatta olurdu.
    10 -14 ... strawberry blonde
  4. 4.
    çok kötü haber.

nedense sağ salim bulunacağına olan inancım tamdı.
    ... mutlakbutlan
  5. 4.
    "bir çocuğun hiç mi mutlu fotoğrafı olmaz? mutlu bir aile ortamı olsa olurdu elbet." diyen, kalbi taşlamış hükümet hazımsızlığı gözlerini kör etmiş zavallı.

çocukların her an güldüğünü falan mı sanıyorsun sen acaba? hiç mi ağlayan, somurtan çocuk görmedin?

ya da al bak. leyla' nın, o üzerinden içindeki kini nefreti döktüğün, siyasi olarak hazımsızlığını gidermeye çalıştığın meleğin gülen fotoğrafı.

he şimdi çıkıp "bir tane yetmez, başka var mı" dersen hiç şaşırmam!
    ağrı da kaybolan leyla nın ölü bulunması
    24 -7 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  6. 5.
    Amina koduklarim öldürüp gömmüs daha ilk gün tüm evler basilmaliydi belki canli bulunurdu.
    Benim mahallemde böyle bir olay olacak evler aranacak deseler seve seve kabul ederim yeterki çocuk sag saglim bulunsun

saygidan ev basilmasmis sie amk.
    9 ... karton toplayan cocuk
  7. 6.
    Şu melek üzerinden ble siyasi kin kusuyorlar yazıklar olsun.

Kıymışlar ufacık çocuğa. içim parçalandı. Allah belasını versin bunu yapanın.
    7 -5 ... frekans
  8. 7.
    Biz şimdi bu dünyaya, bu pislik yere nasıl çocuk getirelim?
    Gerçekten dua etmiştim sağ salim bulunsun diye ama bir yandan içim içimi yiyordu. Korktuğumuz oldu işte.
    Umarım 8 yaşındaki eylül’ün başına geleni bu küçük kızımız yaşamamıştır. Düşünmek bile istemiyorum.
    Gerçekten yeter artık.
    4 -3 ... duygusal raphael
  9. 8.
    allah insalığın belasını versin ne istiyosunuz bu çocuklardan ruh hastaları. çocuklara yönelik koruyucu kollayıcı yasalara dair hiçbir şey yapmayıp "üç çocuk" diyorsunuz. en az ikisini sapıklara, canilere kurban verelim diye mi? ekonomik karşılığını bile geçtim, can güvenliği yok çocukların bu sapkın toplumda.
    5 -1 ... yerli ve milli
  10. 9.
    hakaretin dozunu kaçırdı, zıvanadan çıktı chp otobüsünde çocuk taciz eden chp li yöneticinin cebine para koyup evine yollayan pedofili destekçisi.

(bkz: tacizcinin cebine para koyup eve yollamak)

minik kızımızın ailesinin görevlileri kandırdığını iddia ediyor. bahsettiği görüntüleri izlemedim lakin, mensubu olduğu zihniyet pedofiliye sıcak baktığı, akıllarından çıkmadığı için bu şekilde imalar da bulunuyor.

yetmemiş olacak ki şu miniği öldürebilecek kapasitede biri olduğumu söylüyor. ulan sizin cibilliyetinizi sikeyim ben. kahpe evlatları ben ki kız çocuk babası biriyim. böyle bir cani olduğumu nasıl iddia edersin ahlaksız, utanmaz!
    2 -10 ... sen uzun sacli bir ibnesin