1. 1.
  karışmam bana ne bundan.
  hem topluma açık bir yerde ağlayan kişilerin çok büyük bölümünün yanında, genelde bir kişi oluyor.
  tek başına ağlayan birine de neden bulaşayım ki benden rahatsız olmayacağı ne malum ?
  5 -4 ... nardaninciler
 2. 2.
  sözlüğe başlığını açmam mesela diye cevaplanacak sorudur.
  3 -4 ... lets write2
 3. 3.
  herhalde yanına oturup ben de ağlarım. şu an bir başkasını teselli edecek durumda değilim. hatta o beni teselli etmeye çalışır diye düşünüyorum.
  3 ... lapsuscalumni
 4. 4.
  Sonuç itibariyle bir insan. Yanında kimse yoksa ve gerçekten çaresiz görünüyorsa yaşı beni ilgilendirmez. Ona yardımcı olmak için yanına giderim ve kibarca neden ağladığını sorarım. Anlatmak isterse dinlerim ona yardım etmek için eğer istemezse kendisi bilir ben yoluma devam ederim. Ve olumsuz tepki görsem bile bu beni ilgilendirmez ben insanlık görevimi yerine getirmiş oluyorum.
  5 -1 ... iiiblacktoothiii
 5. 5.
  Yanına giderim anlatmak isterse dinlerim.
  1 ... aymira
 6. 6.
  Ağlayan bir kadınsa eğer ;
  Yanına gider, yanaklarını iki avucumun arasına alır, gözyaşlarını başparmaklarımla sildikten sonra, gözyaşı ile ıslanmış yanaklarından öperdim.

  Evet, ben iflah olmaz bi meriçim, napim huyum bu.
  5 ... ceviz agaci golgesinde
 7. 7.
  duyarsız kalırım umursamam. elbette ki yanlış.
  4 ... bonoo
 8. 8.
  Bir kere ağlama kelimesini kullanmam. Çünkü o an o kişi beni duymayacak ruhsal çöküntüdedir. Yanında kalırım. Bu ona yeter.
  5 ... freesun
 9. 9.
  ağladığını görmemiş gibi yapar, ortamdan sessizce uzaklaşırım.

  birkaç yıl önce başıma gelmişti. akşam 9-10 arası hem hava alayım hem de market kapanmadan içecek bir şeyler alayım diye dışarı çıkmıştım. yol üstünde pek ışıklandırma olmayan, ağaçlık bir kestirme var. normalde hep o yolu kullanırdım. tam yola girdim bankta oturmuş orta yaşlı bir kadın ağlıyordu. şimdi önünden geçip gitsem umursamamış gibi görünürüm diye üstümü başımı yoklayıp sanki bir şey unutmuşum gibi geri dönüp uzun yoldan gittim.

  evet. bu da böyle gereksiz bir anımdı.
  5 ... cok cahilsin keske silik yesen
 10. 10.
  Bizim ülke şartlarında yanına gidip iyimisin demek sapıklık bile sayılabilir kendi derdini unutup size bile saldırabilirler insanlarımız çok garip.
  8 ... sanatsalpsikopat