1. 1.
    https://m.haberturk.com/v...-nefessiz-birakti-2230945

Yer ankara. Burası özel bir kreş. Videoyu izledikten sonra insan olduğuma, bu dünyada nefes aldığıma lanet ettim.

anlaşılan daha konuşmaya başlamamış küçücük bir çocuk.
    Bu a.ını g.tünü eşeklere s.ktirdiğimin insan müsveddesi, susturamadığı çocuğu nefessiz bırakarak susturmaya çalışıyor kendince.

Lan daha küçük bir çocuk o, gerçek bir çocuk yani. Kendini sadece ağlayarak ifade edebilen bir çocuk. Bir sıkıntısı olmasa niye ağlasın, ammına koduğumun k.hpesi. Bide bu senin işin k.ltak.

işte çocuklarımızın kimlere emanet edildiğini bir görün. Bide bu küçük çocuğun yaşadığı tramva ne boyutta hissedin, kendi yakınınız yerine koyun onu.

Babadan oğula, anadan kıza nesil bu soyunu s.ktiklerim. allah bin defa belanızı versin. Sizin ben o olmayan vicdanızı s.keyim.
    38 -1 ... neflodi
  2. 2.
    Küfrün neresinden başlayacağımı şaşırdığım bakıcı bozuntusu.

Millet olarak bir an önce el atmamız gerekiyor, sesimizi fazlasıyla çıkarmamız gerekiyor.
    5 ... ufuktayim
  3. 3.
    bugünde insanlığımızdan utandık çok şükür. Bir bitmediler, bitmezler de. Pis ruh hastası.
    6 ... kotlin
  4. 4.
    Gülümseten haber.
    3 -23 ... fah yu bices
  5. 5.
    iNSANLIKTAN ANNELiK iÇ GÜDÜSÜNDEN BiHABER, KARAKTERSiZ, NAMUSSUZ.
    ÇOCUKCAĞIZIN SESi CiĞERiME YAPIŞTI.
    ELLERiN KIRILSIN SENiN.
    4 ... birbaskayerde
  6. 6.
    Çocuktan ne istediğini bilmediğim canidir. Çocuklar anne baba ve kaynana dışında hiç kimseye bırakılmamalı.
    1 ... selia
  7. 7.
    tuhaf bi yöntemdir. ben bu işverenleri de anlamıyorum. senin bebeğin olmuş sen onu gidip elin karısına emanet ediyosun. annesi olacak bıraksın işini bi süre kırsın kıçını otursun evinde ya da illa çalışacaksa, bebeğin başına ya anneannesini ya da babaannesini falan bıraksınlar.
    1 ... turin
  8. 8.
    Bekara karı boşamak kolaydır..

Öle dediğiniz gibi anneye ver babaneye ver durumu değildir..

Biz de sabahın 6 sında elin karısına 1500 tl verip ondan vicdan beklemek istemeyiz...ama yaşam sartları o annenin o babanın şu an yaşadıklarını kimse bilemez..
    1 -1 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    Hani hep şerefsiz diye bir hitap vardır ya, bu kadının üstüne cuk diye oturur bu laf.
    2 ... idolnn
  10. 9.
    bu kadının parmağına iğne batıp kanasa, kolunu keser galiba...
    1 ... mukukulu