1. 0.
    ibrahim tatlıses in fırat filminde gülben ergen in bir metrelik derede boğulma sahnesi.
    4 ... ablan star bebegim
  2. 1.
    babam ve oğlum desem izleye anlar herhal. ona bir oda ver baba repliği beni benden almıştır.
    ... iyiinsan
  3. 2.
    Bullet filiminde butchın finalde kurşunlanmasıdır, başındaki bereyi çıkarması, ağzındaki sakızı atması ve son olarak kasetçalarını duvara fırlatıp kırmasıdır ve ardından son sözü söyler tank: bunu uzu zamandır bekliyorum butch.

Ve tek kurşunda ölür, ölümden kaçmamasıda etkiliyecidir zira kaçabilme imkanı varken kaçmaz.
    1 ... smile now cry later
  4. 3.
    person of interest 4. sezon final sahnesidir. yahu o kadar duygusal-romantik filmler izlemişimdir, hiç birinde ağlamadım. zaten öyle kolay kolay duygulanmam; ama nasıl olduysa bu sahnede resmen ağladım ya la ben. bir de 'welcome to the machine' girince devreler koptu iyice, tutamadım kendimi. iki yapay zekanın savaşını anlatan bir bilim kurgu dizisinde ağlayabileceğim doğrusu hiç aklıma gelmezdi...

--spoiler--
    https://www.youtube.com/watch?v=f97s4tvyDcU+
    --spoiler--
    3 ... que sera sera
  5. 4.
    father...
    2 -1 ... roott
  6. 5.
    ıssız adam ve fakat müzeyyen bu derin bir tutku filmlerinin final sahneleri.
    1 ... queen dinleyen adam
  7. 5.
    schindler list birçok sahnesi ağlamaya uygundur.
    3 -1 ... lumpenbosbogaz
  8. 6.
    Film olarak sayar mısınız bilmiyorum lâkin human adlı belgeselin ilk sahnesinde konuşan siyahi abimizin o kısa hikayesi şakakları ıslatmıştır.
    3 ... tuff gong
  9. 7.
    Çizgili pijamalı çocuktaki son sahne.

Yağmur yağmaya başlar.
    Bir kaç dakika önce onlarca insanın girdiği o odadan şimdi çıt çıkmamaktadır.
    Bir annenin feryadı.

Yazarken ağladım be sözlük.
    ... pandispanda
  10. 8.
    yeşil yol - koca adamın idam edilmeden önceki son cümlesi.

gözümü kapatma patron ben karanlıktan çok korkarım.
    3 ... riariahungaria