1. 1.
  havalıdır karizmatik olursunuz yada olduğunuzu zannedersiniz birde otobüsdeyseniz kafayıda cama yasladınızmı tamam işte budur dalar gidersiniz uzaklara doğru gözlerinizden yaşlar süzülür yanınızda oturan teyze selpak uzatır alır burnunuzu falan silersiniz.
  1 -1 ... paronayak
 2. 2.
  dizi o dizi. ağlarken nereye baktığını anlayamazsın bi defa. ve gözler de öyle kocaman açık olamaz. göz yaşartıcı damla kullanmıyorsan. öyle kısık kısık olur gözlerin japon misali, sonra burnun kıpkırmızı olur, sümkürürsün bu ağlama sesini bastırır. birisi sarıldıysa sümüklerini de o kişinin tişörtüne bırakırsın. tamamdır.
  1 -1 ... sikvaruli
 3. 3.
  ağlamak iki türlü olur aslında ya sevinçten ağlarsın ki o zaman uzağa değil karşındakine bakarsın.bir de üzüntüden ağlamak vardır işte uzağa o zaman bakarsın yalnızsındır, ağlıyorsundur, sıkıntı vardır üstünde ve uzaklara bakarak bir iç çekersin derindir yaran.tek ilacın ağlamaktır.
  1 ... emcekare
 4. 4.
  camdan dışarı bakarken bir yandanda ossurulursa tadından yenmez.
  -1 ... aglarken ossuran adam
 5. 5.
  uzaklarda beklediğimiz ve hiç gelmeyeceğini bildiğimiz birileri vardır.
  1 ... sheisonthedarkside
 6. 6.
  uzaklarda huzur bulmak için yapılan eylemdir.
  ... exogenesis
 7. 7.
  sahildeki pardosulu adam tribinin bir alt aktivitesi olarak yapılarak çiftleşecek dişil kişiler bulma olasılığını artırabilecek bir aktivite , ya da değil.
  ... daedalus
 8. 8.
  kısa süreli dalgınlık anıdır bi an için bile olsa ortamdan ilişkiyi kesip sakinleşmeye çalışmaktır.
  1 ... yeppa
 9. 9.
  filmlerde kendine yer bulan sahne. genelde çok sevdiği birini uzaklara göndermek zorunda kalan kişinin gözyaşlarını gizlemek için gerçekleştirdiği aktivite.
  2 ... unidentified stranger
 10. 10.
  "ben nerede değilsem orada iyi olacakmışım gibi gelir." *
  hislerini taşımaktır o an belki...
  2 ... linka