1. 1.
    duygu patlaması yaşayan kızdır.
    3 ... electrons love profiterole
  2. 2.
    Yanakları yaşlarıyla sırılsıklam olmuş, küçük bir çocuk gibi masumca ağlayan tatlı kızın en yakın arkadaşının tesellisiyle ve biraz da saçma ama işe yarar esprileriyle göz yaşlarını silip tebessüm eden kızdır.
    5 ... yagmur altinda
  3. 3.
    Foşiktir.
    5 -2 ... kuyruk yagi
  4. 4.
    hiç olamadığımdır. genelde ağlamaya başlayınca duramam. gülünce de duramam. kıza gelelim. yüz ifadesine bağlı yorumum. gülümserken hala dudağı titriyorsa tatlıdır, sinsi sinsi gülüyorsa orospudur.
    3 -1 ... testerenin piskileti
  5. 5.
    (bkz: Ağlayan sevgilinin gözyaşını penisle silmek)
    2 -2 ... selahattin demirtas
  6. 6.
    siz küçükken, annenin sinirlenip gözünüze baktığında, ciddi olamayıp gülümsemesi gibidir.
    sıcaktır.kendinden.
    3 ... alexander birtoveregan
  7. 7.
    Ağladığı için kendine kızan kızdır. Bak yine zayıf noktanı gösteriyorsun kendine gel der içinden ve gülmeye başlar. Hani aslında ağlamaya devam ediyordur da sen görmezsin işte.
    3 ... mitsuki misaki
  8. 8.
    ikizler burcuna mensup olabilir.
    1 ... sarisaclarimdanbensucluyum
  9. 9.
    Duygu sömürüsüyle Erkeği kucağına oturtmayı kafasına koymuş olan hanım kızımızdır. Bu tongaya düşen erkek de ufaktan bu kızdan voltasını alarak götüm götüm kaçmalıdır. yoksa o kucakta o abla çok zıplatır onu istiyorum , bunu istiyorum diye. Ocağı söner.
    ... turkcekaraktergirmeyiniz
  10. 10.
    Kesinlikle her ağladığîm zaman içinde bulunduğum durumdur. Genelde ağlamam ağladığım zaman duygu patlamasının dibine vururum.
    1 ... otlakcicemenzar