1. 1.
  göğüs boşluğuna itilmiş tüm üzücü anıların, sıkıntıların ve kederlerin, kafesini kırıpta gözlerden firar etmesinin nasıl bir şey olduğunu bilir herkes. onları unutmak için sarfettiğin enerjinin iki katı mutsuzluğa bürünür, ağladıkça ağlarsınız. içinizde tuttuğunuz ve ağırlığıyla sizi yerin diplerine doğru çeken o korkunç hesaplaşmalar gözyaşlarıyla akıp giderken, bir huzura sürüklenir insan. "ağlamak güzeldir" diye boşa dememişler. arınırsınız sıkıntılarınızdan. o sağanağın ardından berrak bir güneş doğar dudaklarınızın kıyısından. sonra bir gökkuşağı belirir gözlerinizde ve gülmeye başlarsınız. ne deliliktir ne ahmaklık; kabullenilmiş huzurlu bir çaresizliğin göstergesidir ağlarken gülmek.
  2 ... ekipler amiri kenan
 2. 2.
  genelde kızlarda görülen ve görüldüğü anda erkeği komalara sokan hal hareket.
  2 ... sebarstian
 3. 3.
  hollywood filmlerinin bünyeme yarattığı etkidir. efendim malum yaz tatili geldi, boş boş gezen kolpa genç olacağıma biraz film izleyeyim diyerekten günde 4 film izlemeli rutin bir program çerçevesinde yaşamaya başladım ama gelin görün ki bu filmlerin hepsi hollywood filmi olunca bünyede ters tepkiler yarattı.
  geçen annemle kavga ediyoruz, odam dağınık diye (halbuki benim planım new york'un yeraltı çetelerine bulaşmam sonucunda kavga etmekti.) kavganın bir noktasında annemin kafasını ellerimin arasına alarak ağlamaya başlıyorum. annemin 'bırak, hayırsız! bak yeminle babana söyleyeceğim artık geldim 50 yaşıma!' diye bağrışlarını bastırmak için şiştt, cıss,pıss şeklinde sesler çıkarıyorum. annem susuyor ve tam o esnada koparıveriyorum bir kahkaha, işte burası olayın ısındığı yer,brad pitt edasını yakaladım artık kim tutar beni diyerek sevinçle odama yollanıyorum, arkamdan annemin bağırışını duyuyorum 'beyaz kirlilerin varsa getir de makinaya atıyım, çalıştırıyorum bak!'
  2 ... walkwalkfashionbaby
 4. 4.
  (bkz: sadri alışık)

  http://www.youtube.com/watch?v=MwpM8PmVGio+
  ... pirayende
 5. 5.
  sinir sisteminin laçkalaşmış olduğunu göstergesidir.
  2 ... helikopter
 6. 6.
  canı o kadar yanmak ki duyguların birbirine karışması ile o duygudan o duyguya koşmak. ağlanacak haline ağladıktan sonra, üstüne bir de güzel gülmek.
  ... mcdreamy
 7. 7.
  çok tatlıdır.
  -1 ... rapcanlan
 8. 8.
  psikolojik sorunlara delalettir.
  ... herkesin hayatina karisan adam
 9. 9.
  Doktora görünmem gerek.
  ... hellonewman
 10. 10.
  Normal midir bilmem ama çokoş bişey deneyiniz bence.
  ... piremses havuc