1. 1340.
    10 dakikalık ağlama nöbeti, tüm gününe ambargo koyuyor.
    kendi gidiyor, geriye dengi olan ağrıları ve şişlikleri bırakıyor.
    3 ... liliith
  2. 1341.
    küçük dünyamın en rahatlatıcı eylemiydi. küçükken kimsenin beni sevmediğini ve herkesin bana şiddetle acıdığını düşünürdüm. bu düşünceler beni küçük yaşta mahveder ve güçlü durmaya zorlardı. geceleri gizli gizli battaniye altlarında sessizce ağlardım. hüznümü asla belli etmemeye çalışırdım. sürekli ağlayasım olurdu. sürekli bir depresyon haliydi yıllarca. büyüdükçe insanlar küçük dünyamdan beni kopartıp aldılar, bir yandan da benden çaldılar. şimdilerde ağlayamıyorum. içimden gelmiyor bile. kendimi çok güçlü hissediyorum, kendimi sevmeyi öğreniyorum ama benliğimi çaldırdım. gözlerimde bir yaş birikiyor akmaya hazır, ama akmıyor. en hüzünlü en özlem dolu anlarımda bile kendimi yeterince güçlü hissetmeyi, o anı geçiştirmeyi öğrendim, geçmiyorsa bile dik durmayı. bugün bir adamın gözlerinin içine baktım, kaybı için üzgün olduğumu ve aynı kaybı yaşadığımı söyledim. boğazı düğümlendi, gözleri doldu, aynılarını yaşadım, ağlamadık, anlattıkça anlatmaya başladı. yalnızlığı dışavurdu. hayattan dem vurduk, sitem ede ede güldük. ben eski ben olsam, gözlerim dolar, o adama sarılır ve acısını kendimde toplamayı, onu rahatlatmayı isterdim. yapamadım. neden? neden çünkü toplum bizlere bir rol biçmiş. erkek adam ağlayamaz, erkek adam çok güçlüdür, ağlayan erkek zayıftır. ağlarsan olmaz. bunları yaşadıktan sonra bir köşe bulup bir iki damla yaş akıtmam lazımdı gözlerimden ama gene yapamadım. onu da istemedim. neden çünkü her şeyimizi, her güzel hissimizi çalıyorlar. ne acı. ağlamak dünyanın en insancıl eylemi, gülmekten ve sevmekten daha insancıl; içinde hüzün, vicdan, merhamet ve özlem var. ağlamak güzel.
    5 ... t i b b
  3. 1342.
    şu an iki gündür geçmeyen kol ağrımdan dolayı ağlayabilirim ne iğrenç ne b*oktan bir ağrı bu allahım.
    3 ... son feci kedi
  4. 1343.
    Rahatlatır.
    ... duygusal raphael
  5. 1344.
    Eskiden ağlamayı pek beceremezdim.
    Sanırım zayıflık göstergesi olarak gördüğüm içindi.
    Fakat son iki senedir kafam bozulduğunda düzelsin diye ağlıyorum.
    Öyle ki komik bir şey izlerken bile ağlıyorum.
    Hüngür hüngür değil ama, gözlerim doluyor sonuçta.
    insanlarda bulamadığım desteği gözyaşlarımda buluyorum.
    2 ... asilsen
  6. 1345.
    Kadın erkek fark etmez insanı rahatlatan durum.Bir nevi iç sıkıntısının dışarı atılmasıdır.
    --spoiler--
    Gözümde yaş görseler
    Erkek ağlar mı derler
    Gökler ağlıyor dostlar
    Ben ağlamışım çok mu?
    --spoiler--
    3 ... marwin16
  7. 1346.
    Normalde kendimi güçlü zannederdim ama insanlar bazı zamanlarda öyle şeyler söylüyor ki tutamıyorum kendimi.
    insanoğlu olmuş zalim..
    ... elimde avacado
  8. 1347.
    Her yerde herkesin yaninda hatta her ağlayanla ağlayabilirim. Hatta aglamak üzere olan kişiden once davranıp rol çalarım.
    ... mrltln
  9. 1348.
    Ağlamak; insanın üzerine, insan olmayan mahlukların attığı üzüntü ve kötülükleri yıkamak için gerçekleştirilen bir eylemdir çoğu zaman şahsım için.
    ... bellamoon
  10. 1349.
    son zamandaki yolculuklarımda peşimi bırakmayan eylem. resmen yolda düşünürken neyse sıkıldım düşünmekten azıcık da ağlayayım diyerek ağlayabiliyorum. bunlar hep can sıkıntısı.
    1 ... 7evde7ses