1. 1.
  (bkz: abi)
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  varlığından sürekli şikayet ettiğin ama aslında canından çok sevdiğin erkektir. küçük kardeş olarak dayak yemeğe mahkumsundur. bütün küfürleri ondan öğrenirsin, içinde küfür barındıran bütün cümlelerin bilinçaltına kazınmasına neden olur, çok meraklıdır, msn listeni ve cep telefonunu karıştırır, "pehh yeter beaa" diye isyan etmene neden olur. kendisi anneye babaya bağırır; fakat sen bağırdın mı haksız olursun. evlense de hala çocuk gibidir, hatta senden daha çocuktur. kimyasını çözemezsin ama aşırı seversin.*
  ... berin
 3. 3.
  gaziantep ilinin islahiye ilçesine bağlı bulunan bir köydür.
  ... mexx
 4. 4.
  uyuyanı, evde olmayanı, evli olup yuvadan uçanı, bilgisayar bilmeyip, dolayısıyla bilgisayarı meşgul etmeyeni makbul olan sizden büyük erkek kardeştir. kız iseniz erkek arkadaşlarınızın korkulu rüyası, kız arkadaşlarınız idolü olabilir.
  tüm bu olumsuz yanlarına rağmen korumanız, şoförünüz, banka hesabınız, anne babanıza karşı gardınız, bilgisayarınızın tamircisidir.
  ... rodcracker
 5. 5.
  rte'nin bakanlarının deyimi ile barzani ve talabani'ye uygun görülen sıfattır.
  ha bu arada kendisi şehitlerimize kelle demiştir zamanında.
  ... atgmuls
 6. 6.
  kişinin hayatında büyük değişikliklere yol açabilen insan. deli, hazırcı, vurdumduymaz ve beleşçi bir halde olursa her işi size yaptırmaya çalışıp sinir hastası olmanıza yol açabilir. bunun aksine iyi para kazanan, aklıselim, anlayışlı ve sizi hep düşünen bir ağabeyiniz olursa da içinde bulunduğunuz hiçbir kötü durumu önemsememenizi ve hep rahat olmanızı sağlayabilir. yine de ağabey her şekilde iyidir.
  ... ejderha reis
 7. 7.
  gaziantep'in islahiye ilçesine bağlı bir köy.

  · islahiye nerede?

  kaynak:

  · tarimziraat.com/gaziantep

  ilçenin tüm köyleri için:

  (bkz: islahiye/#12982390)
  ... pipishik
 8. 8.
  (bkz: abi)
  ... lajus
 9. 9.
  artık asla olamayacak olan hayatımdaki en büyük eksik. * *
  1 ... mitokontri35
 10. 10.
  gereksiz insan. abladan kötüdürler.
  -1 ... selia