1. 1.
    Şov meraklılarının vazgeçilmezidir. Evinde hayvan besleyen o hayvanı arkadaşı edinmişlere değil sözüm. Sokakta hayvan duyarı kasan tiplerdir. Sözde merhameti çoook yüksek bu tiplerin ama nedense insanlar ölmüş aç kalmış umursamazlar. Bir kedi köpek ağaçta kalsın araba çarpsın ortalığı yıkarlar. Samimiyetsiz şovmen tiplerdir. Hayvan severlikle şovmenlik arasında bulunan kalın ve alakasız çizgi ortadadır. Milyarlarla oynayan tiplerin yalandan gariban bir çocuğa yardım edip tvlerde yayınlatmasından hiçbir farkı yoktur gözümde.
    7 -7 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    elbette dünyadaki aç insanlar için üzülelim bir şeyler yapalım ancak nedense sözlük veya başka ortamlarda bu tip serzenişte bulunan arkadaşlara peki kardeşim sen ne yaptın diye sorsan büyük bir ihtimalle alacağınız cevap eeee üüüü şeklinde olacaktır üzerine bir de mavi ekran verir yapacağı tek şey bık bık ötmektir ondan sonra kardeşim ben tepkimi dile getirdim sadece diye cevap verir bu kadar aç insanın tek suçlusu hayvan besleyenlermiş gibi de hareket eder sorunun temelini inmezler hatta inemezler çünkü gerçek nedenlerden bihaber yaşarlar hayvan besleyenleri suçlamak kolaylarına gelir...

bunu dillendiren insanların ücretsiz hizmet etmek için aşevine gönüllü temizlik yapmak için düşkünlerevine yardım toplamak için esirgeme kurumlarına giden kişilerle ilgisi olmadığı gibi onlar bu gibi yerlerin kapısına dahi uğramazlar...

onlar için herşey hayvanlar için harcanan ve insanları doyurmak için gereken para arasında gidip gelen içi boş bir muhasebedir sadece ve bu hayvanlara dokunmaktan aciz insanlarıysa steril bir şekilde televizyon ekranlarından sevip acıyabilen insanımsıların acınası düşünce tarzlarına iyi bir örnektir...

bu tip başlıklar sadece sözlüğün tozlu arşivinde kaybolmaya mahkumdur maalesef...
    3 -4 ... hwahee
  3. 3.
    Getir onu da besliyelim.
    1 -2 ... alpertunna
  4. 3.
    açlıktan ölen insanlar varken hayvan beslemek
    2 -1 ... kazangap
  5. 5.
    açlıktan ölen insanlar varken hayvan beslemek
    Daha bu sabah bu yavruyu buldum. Açlıktan hayvanlar birbirini yiyecek ulan? insanlar açmış. Kaçını yemek dökerken uyardın? Kaçına yardım eli uzattın? Neymiş arkadaş benimseyen... Ya siz nasıl zihniyetsiz insanlarsınız. Sadece yazmak için yazmayın, biraz düşünceli olun. Bu başlığı açmak yerine git kampanya başlat? Yemedi mi. Tamam.

Mercimek tanesi kadar beyniniz var hapşursanız fırlayıp gidecek az insan olun!
    10 -3 ... karayavurmusbalina
  6. 6.
    Yerinde harekettir.

insan sayısı zaten yeterince fazla zaten. Özellikle çomar cahil kesimlerden oluyor fakirler ve ölmelerinde sıkıntı yok. Hayvanların en azından doğaya faydası var aq.
    ... ershan kuneri
  7. 7.
    hayvanları besle ya da besleme karşılıksız sevgi gösterirler sana. insanoğluna yardım edeceğime hayvanlara yardım etmeye devam ederim, en azından sonrasında yüzünde mutluluğu görmüş olurum. o bana yeter. senin gibi tipler açlıktan ölebilir, önümde ölsen zerre vicdan azabı duymam, protein israfı seni.
    1 -3 ... fastest man alive
  8. 8.
    "elinden geleni yapmak" sözünün gereğidir. muhtaç bir insan görüncede elinden geleni yaparsın sokakta yemek arayan diğer canlıları gördüğün zamanda elinden geleni yaparsın.

insanlarında hayvanlarında aç olmasının sebebi gene insanlar. bu aç gözlülük yüzünden dünyanın atıyorum yüzde 5 si aşırı bolluk ve refah içerisinde yaşarken kalan yüzde 95 i ya idare ederek yaşıyor ya sefalet içerisinde. afrikayı ayrı tutarak yazıyorum ; insanların büyük bir avantajı var düşünüp konuşabiliyorlar ve çalışıp karınlarını doyurabiliyorlar. sokakta yaşayan diğer canlıların öyle bir şansı yok malum. o yüzden şov falan değil merhamet göstergesidir.
    9 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Hayvanlara merhamet, insanlara merhamete mani değildir. imkanlar neyse onu yapıyordur. iyi bir bütçemiz var da yapmadık mı?
    2 ... gazeloglu
  10. 10.
    Hayvanlara yardım etmeyin demiyor kimse işi şova dökenlere lafım ama gotüyle anlıyor millet.
    -1 ... ktm li aynasiz