1. 1.
  Bir şişe votkayı fondip yapma etkisine sahip rezil durum... çay da büyük ihtimal kötüdür. Mide allak bullak olur ter basar baş döner odaklanma problemleri başlar vs. Bir daha çay içeni öpsünler mk... yazık.
  4 ... beyaz atletli trex
 2. 2.
  KUSMADAN RAHATLAYAMADIĞIM DURUMDUR.
  REZALETTiR.
  ... birbaskayerde
 3. 3.
  Sanırım çayı sevmememin nedeni bu durumun oluşturduğu travmalardı. Aç karnına "hadi AAa içersin içersin" diye içirilip bütün günümü midem allak bullak geçirmeme sebep olan çaylar.
  2 ... utraya mokri
 4. 4.
  Mideyi bulandırıp kusturmayan sayko bir etkisi vardır.
  Tabi bahsedilen çay oldukça koyu ve tesettürlü bir bardak çaydır.
  ... hakan yavas
 5. 5.
  içerisine azcık limon sıkılarak içilince fena gitmemektedir. uzun dönem askerlik yapmış erkekler daha iyi anlar bunu. sabahın kör karanlığında ( saat daha 5.30 falan ) yemekhanede henüz çaydan başka bir şey yok iken metal bardağa çayınızı alıp yanına bir sigara yakmaktan daha fazla rahatlatan bir şey yoktu bizim için o zamanlar.
  4 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  açık çay ise fena bir eylem değildir.
  ancak yolculuklarda bu tür aptallıkları yapanlar çok olur, hele bir de beklemekten katran haline gelmiş dişarı çayı ise parayla mideniz altüst edilir.
  ... nardaninciler
 7. 7.
  Gayet normal aktivitedir. Kendimden şüphe ettirdiniz lan ben mi anormalim? Aç karna çay lıkır lıkır içiyorum. Aç karna sigara da içmiyorsunuzdur siz şimdi?
  ... devridaim
 8. 8.
  mideyi aşırı derece de rahatsız eder.
  ... anaconde