1. 1.
  Çayın ne kader rezil bir içecek olduğuna işarettir. 2 litre kahve içseniz gelmez ama çayda geliyor işte. Çok fena oldum arkadaşlar. Corona korkumdan hastaneye de gidemem şimdi.
  1 -2 ... alpenglow
 2. 2.
  bir parça ekmek yiyerek düzeltilebilecek durum. ulan bu yaşa kadar şansa yaşamışsın, şu kadar basit şeyi bile biz söylüyoruz.
  2 ... 655321
 3. 3.
  (bkz: derdini s*yim)
  -1 ... erme1984
 4. 4.
  bunun sebebi çayda bulunan tanen maddesidir. bakterilere karşı etkisi bilinen tanen, boş mideye indiği zaman midenin normalden fazla asit üretilmesine sebep olmaktadır. bu da doğal olarak midemizi bulandırır.

  çayın bu tip etkilerini çay düşkünü millet olan ingilizlerde sıklıkla görürüz. pek çok askeri yenilgilerinde aç karnına aldıkları çayın midelerini bulandırması, tok karnına aldıkları çayın rahatlatması gibi yan etkileri belirleyici olmuştur.

  amerikan bağımsızlık mücadelesi sırasında saratoga savaşı öncesi dağıtılan sabah çayının 6000 kadar ingiliz piyadesini cırcır ederek savaşamaz hale getirmesi buna net bir örnektir. general john burgoyne'un çayı poğaçalar ile aynı anda servis ettirememesi ingilizlere amerika'yı kaybettirmiştir.
  1 ... golden oriole
 5. 5.
  Aç karna içilmesi önerilmeyen içecektir. Tok karna 10 numaradır.
  ... oziku