1. 21.
    kişilik hakkının savunulmasıdır.
    haktır.
    özgür bir ülkede bir insan içinde rahat ve güzel hissettiği kıyafeti giyebilir. herkes herkese de bakabilir.
    ama yiyecek gibi bakıp o kişiyi rahatsız hissettiremez.
    6 -3 ... sb has left the building
  2. 22.
    eksiktir. "git anana bak orospunun dölü" denmelidir.
    4 -2 ... creepy doll
  3. 23.
    çaktırmadan bakın siz de amk malları.
    3 ... 0fu0
  4. 24.
    kadın denilen varlık kendisine bakılmasından değil kendisine taciz uygulanmasından rahatsız olur. hepimiz biliyoruz ki her bakış aynı değildir, bazı erkekler o kadar güzel bakar ki her kadın o erkeğin baktığı kadın olmak ister ama bazı erkekler de vardır ki bakmasını bilmezler, sarkıntılık etmeyi ilgi sanarlar, lütfen o öküzlerde olupta ''sen de açık giyinmişsin bakılmasını istiyorsun bariz'' gibi saçma sapan ve absürt bir bahane sunmayın, sorunun kıyafette veya kadının seksapelinde olmadığını sizde biliyorsunuz.
    -2 ... sad butterfly
  5. 25.
    Kendi iradesizliklerini, midesizliklerini karşısındakine mâl etme derdinde olan, zihinsel sapıklığının üstünü karşısındakinin özgürlüğüne el uzatarak kapatmaya çalışan varlık beyanı.
    3 -4 ... rati
  6. 26.
    Bakma abi bu kadar zor mu niye tecavüz ediyosun gözlerinle insanı. gözünüüüüüü
    1 -2 ... sophiaa
  7. 27.
    Postmodern yalanlar çağının, modern zamanın en saçma yaklaşımlarından biridir.

Herkes -afedersiniz- domuz gibi gerçeği bilir. Ama tersini iddia eder.

"Ben götümü açtım, göstererek geziyorum, ama bakan suçlu."
    2 ... sinirbaz
  8. 28.
    orspu çocuğuna occ deyince, onun size niye kufur ediyosun demesi gibi bisey mi?
    5 -3 ... mukazo
  9. 29.
    eksik bir deyiştir.
    doğrusu; "ne bakıyorsun mal?" olacaktır.
    3 -8 ... eyra
  10. 30.
    allah herkese beyin nasip etsin . olmadı mı zor oluyor.
    2 ... hissiyatsiz