1. 33.
    bakarken göz göze gelirseniz ve bunu diyeceğini hissederseniz ondan önce davranıp "niye açık giyiniyorsun yaeaeea" diye erken davranıp savuşturabileceğiniz durumdur. arada yaşanan şaşkınlık ile hemen sıvışırsınız ortamdan.

(bkz: hayat kurtaran entryler)
    10 ... mel mel bakan gibson
  2. 32.
    erkeklerin öğrenmesi gereken bir şey var.

kadınlar yanlışsa düzeltsin. ve bu söylediğim her kadın için için geçerli değil tabi ki.

kadınlar kendilerine öküz gibi bakılmasındna hoşlanmaz. eğer saniyelik "lan ne güzel giyinmiş, giydiği de yakışmış" düşüncesiyle bakarsanız sanırım kadınlar bundan rahatsız olmaz.

yoksa ne bakıyorsun lan mal gibi tepkisiyle karşılaşmanız normal yani.
    6 -1 ... birazdangelirim
  3. 31.
    Bir bacak fetişisti olarak güzel bir bacağa elimde olmadan kilitleniyorum. Napayım?*
    2 -2 ... nick ne demek
  4. 30.
    allah herkese beyin nasip etsin . olmadı mı zor oluyor.
    2 ... hissiyatsiz
  5. 29.
    eksik bir deyiştir.
    doğrusu; "ne bakıyorsun mal?" olacaktır.
    3 -8 ... eyra
  6. 28.
    orspu çocuğuna occ deyince, onun size niye kufur ediyosun demesi gibi bisey mi?
    5 -3 ... mukazo
  7. 27.
    Postmodern yalanlar çağının, modern zamanın en saçma yaklaşımlarından biridir.

Herkes -afedersiniz- domuz gibi gerçeği bilir. Ama tersini iddia eder.

"Ben götümü açtım, göstererek geziyorum, ama bakan suçlu."
    2 ... sinirbaz
  8. 26.
    Bakma abi bu kadar zor mu niye tecavüz ediyosun gözlerinle insanı. gözünüüüüüü
    1 -2 ... sophiaa
  9. 25.
    Kendi iradesizliklerini, midesizliklerini karşısındakine mâl etme derdinde olan, zihinsel sapıklığının üstünü karşısındakinin özgürlüğüne el uzatarak kapatmaya çalışan varlık beyanı.
    3 -4 ... rati
  10. 24.
    kadın denilen varlık kendisine bakılmasından değil kendisine taciz uygulanmasından rahatsız olur. hepimiz biliyoruz ki her bakış aynı değildir, bazı erkekler o kadar güzel bakar ki her kadın o erkeğin baktığı kadın olmak ister ama bazı erkekler de vardır ki bakmasını bilmezler, sarkıntılık etmeyi ilgi sanarlar, lütfen o öküzlerde olupta ''sen de açık giyinmişsin bakılmasını istiyorsun bariz'' gibi saçma sapan ve absürt bir bahane sunmayın, sorunun kıyafette veya kadının seksapelinde olmadığını sizde biliyorsunuz.
    -2 ... sad butterfly