1. 1.
    Çok da iyi olmuştur. Artık her aileden bir psikolog olur.
    1 ... battibalikyangider
  2. 2.
    Tam bir rezillik durumu. Ülkedeki bütün lisans düzeyi eğitim veren bölümleri niteliksiz hale getiren YÖK, niteliksiz hale getirmeyi unuttuğu diğer bölümleri de niteliksiz hale getirmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.
    4 -4 ... mantikist
  3. 3.
    korona döneminde örgünlerin hepsi uzaktan eğitimlik olmuşken, fareler üzerinde deney yapmayan psikoloji bölümünün ve ilaç yazma yetkisi de olmayan bu bölümün aöf olmasında hiçbir sakınca yoktur. ben açıkçası çok sevindim. hatta bunun şöyle amaçları da olabilir malumunuz korona sonrası bir çok insan psikolojik sıkıntılar çekecek. psikiyatrik tedavi haricinde psikolog ihtiyacı bence daha çok olacak bir anlamda bu açığı kapatmak adına yapmış olabilirler. ikincisi şöyle bir avantajı da var, psikiyatri ve psikoloji öyle bir meslektir ki hasta olarak gittiğinizde doktordan sonra bir yandan da deneyim sahibi ola ola bu mesleği öğrenmek istersiniz. hani bazı doktorlar oluyor ya ailesinden birinin derdine derman olmak için ilgili branşta doktor oluyor. işte bu şekilde ilgi duyup da okuyacak çok insan olacak. zaten belli bir birikimi olmayan maddi gücü olmayan devlet hastanesi hariç psikologlara kolay kolay başvurmaz. ama bölüm ücretinin makullüğüne göre öğrencileri oldukça fazla olacaktır. bir de başka sebeple ikinci bir bölüm olarak okumak isteyenler de bu bölümü okur. işinde gücünde olan psikologları etkilemeyecek hadisedir. bu bölüm mezun verene kadar onlara rakip olacak bir sürü örgün mezunu olacak çünkü. ayrıca tekrar etmek lazım korona dönemindeyiz örgün diye bir şey kalmadı artık. yalnızca fen alanlarında laboratuvar olayları olan bölümler,mühendislik vb uygulamalı bölümlerde zorluk çıkar ama sosyal bilimlerde sorun teşkil etmez. çok gereken durumda uygulama için günler belirlenir staj vari uygulama yapılabilir sorun değil. bu bölüme yazılmayı düşünüyorum açıkçası çünkü fazlaca ilgi duyuyorum.
    3 -3 ... mantiksalpozitivizm
  4. 4.
    Uzun vadede maddi olarak rahat ettirebilecek yatırımdır. Yıllarca seans başına bir sürü para vereceğine dört sene buna para verip diploma aldıktan sonra kişisel terapiye dewamke.
    ... senicokseviyomtulay
  5. 5.
    Olmayacak hayal kurmayın. Evet.
    4 -3 ... coffee shop
  6. 6.
    Reis müsaade etmedi. Evet, ona da reis karar veriyor.
    3 ... mb isimli cocugun anilari
  7. 7.
    Reis iptal etmiş bunu.
    1 ... golatanslimani
  8. 8.
    kahinat liderimizin emriyle geri kapatılmıştır.
    milli eğitim bakanı dış işleri bakanı ve bütün kahinatın bakanı fahretül cihan cumhurbaşkanı erdoğan hazretleri
    ... qulermf