1. 1.
    yakında khk sı çıkacağı söylenen çok doğru karar.

kışlalarda günde 2 saat ders çalışma izni verileceği ve sınav günü askerlikten sayılacak birer gün izin verileceği belirtilmiş. en güzeli kararın kayıtlı olanları da kapsaması.

artık yok öyle açıköğretime kapağı atalım da 29 yaşına kadar kaçarız nasılsa bedelli çıkar çakallığı. herkes gibi siz de tıpış tıpış gidiyorsunuz. bunca askere giden operasyona katılan mehmetçiğin canı yok mu kurnazlar.
    8 -2 ... ibni maymun
  2. 2.
    zaten artık cepheye erler gitmiyor. uzman çavuş çoğunluğu.
    en fazla komutan habercisi, yemekhaneci, şoförlük, kantin falan yaparsınız.
    hayır korkan varsa diye söylüyorum.
    3 -1 ... barkhausen krakeri
  3. 3.
    belki kötü olacak düşüncesindesiniz fakat iyi birşey. askerlikten kaçmak için yıllarınızı heba ediyorsunuz. ne işe girebiliyorsunuz doğru düzgün, ne hayat kurabiliyorsunuz. tek derdiniz askerliği uzatmak. inanın onu aradan çıkarınca işler yoluna giriyor.
    3 ... sigara icmiyorum
  4. 4.
    özelden bana neden küfrediyorsunuz sanki khk yı ben çıkaracağım.

bu devletin aldığı en doğru karar. bir kere açıköğretim mezunu olup özelde işe giremezsiniz ve küçümsenirsiniz.

gencecik dimağların ne işi var açıköğretimde?

o kurum okuma fırsatı olmamış yetişkinler ve devlet memurları için, askerden kaçma mecrası haline çevirdiniz.
    4 -1 ... ibni maymun
  5. 5.
    bu karar derhal çıkmalı, benim gibi gerçekten istediği için ikinci okulunu okuyanlar kalabalık sınıflarla muhattap olmak zorunda bu tiplerle.

not: askerlik sorunum yok, çocukluk hayalim olduğu için tarih okuyorum.
    3 ... teist
  6. 6.
    Seçimden önce sksen çıkarmazlar böyle bir khk.
    ... flat head
  7. 7.
    yahu korkacak birşey yok arkadaşlar bu kadar sünephe olmayın...sözlüğe katlanabiliyorsanız askerliğe haydi haydi katlanırsınız inanın daha eğlenceli. gerçi şimdi açıköğretimliler biraz kaliteyi düşürecek ama olsun yemekleri ve tesisleri mükemmele yakın ye iç yat sohbet et.
    ... ibni maymun
  8. 8.
    dedi lise mezunu.
    ... ozzy osbourne