bugün

çarsambalari avrupa yakasından sonra saat 22:00 de, atv'de gösterilen dizi. keremcem, yasemin ergene, gürgen öz gibi sahislar oynamaktadir..
erkin koray'ın yine offf ulenn offff dedirten yaran, dağıtan şarkılarından biri.
her gece ben senin için
döküyorum gözyaşları
neden böyle değişti yar
gözlerinin bakışları
aşk oyunu bunun adı
ayrılınca kalmaz tadı
her aklıma gelince sen
yüreğimde başlar acı
aşkımız bir serap oldu
gül yüzüm bak nasıl soldu
kurduğumuz hayallerin
sonu neden böyle oldu
aşk oyunu bunun adı
ayrılınca kalmaz tadı
her aklıma gelince sen
yüreğimde başlar acı
saçmalamaya başlamış dizi.tamirci baş rol oyuncusu oldu.
saçmaladıkca saçmalamaya başlayan,kalp gözü gibi programlarımı örnek alıyolar artık bilmiyorum ama gittikçe ona ve onun gibi programlara benzemeye başlayan,bitmesini dört gözle bekledigim dizi.
hala nasıl olur da bu kadar izlenir diye düsündügüm ve sonucunda genç kızların sevgilisi keremcem nedeniyle izlendigine kanaat getirdigim dizi * *
keremcem diye bir yakısıklı cocugun sırtından prim yapan sacma ama işte keremcem hatrına rekorlar kırmaya calısan ve kırdıgını sanan geyiklerle dolu hiç bitmeyen bir oyun bazaen ask bazen ayrılık sonucda hep oyun .Ekin diye sorunlu bir kız zırt pırt karar degistiren dengesiz bir hatun ve yakısıklı sarp *
bitse de kurtulsak dedirten dizilerden oldu maalesef.
keşke vaktinde bitirselerdi dedirten, romantik komediden drama dönüşmüş dizi. sarp'ın * ekin'in * evinin önünde; ekin'in geri dönmesi için oturup, günlerce beklediği, ekin dönene kadar eyleminden vazgeçmediği bölümün hatrına izlenmektedir hala...

yağmur deli gibi yağmaktadır. pencereden sarp'ı izleyen ekin sonunda dayanamaz ve dışarı çıkar. sarp bir umutla, gülümseyerek ayağa kalkar... oysa ekin hiç de düşündüğü tepkiyi vermeyecektir.

-git burdan sarp!
-gitmiyorum be! hiçbir yere gitmiyorum!
-bitti! bitti işte.
-hiçbir şey bitmedi.
-oyun oynuyorsun!
-oynamıyorum!
-kendini kandırıyorsun!
-benden iyi mi bileceksin be? seviyorum seni, seviyorum!
-sus! çoluk çocukla işim olmaz benim!
-çocuk ha... çocukca di mi bu yaptığım? ama yaptım... yine yaparım. hiç utanmadan, sonunun nereye varacağını düşünmeden... yine yaparim. ben bunu aşkım için yaptım. peki sen, sen aşkın için ne yaparsın? kapat gözlerini ekin. bir kere olsun başkalarının ne diyeceğini umursama. bir kere olsun geleceğini planlama, bir kere olsun beş dakika sonra ne olacağını düşünme... benim için... kendin için... inan hak ettik bunu... yapamazsın di mi? yapamazsin... ben görecegimi gördüm. madem sende bitti bu gece, bende de bitti ekin. bu beni son görüşün. bir daha rahatsız etmem. hoşçakal...
her guzel seyin bir sonu vardır ama dizilerin yok..
keremcemin bir anda tüm yurt genelinde tanınmasını ve cebinin para görmesini hızlı bir şekilde sağlayan ve artık iyice saçmaladığından dolayı acilen bitmesi gereken dizidir
yeni bölümlerinde tardu flordunun oldugu dizi..
Kenan Doğulu'nun tutmuş olan ilk slow'u
(bkz: Bugünüm Sensiz Geçti)
Atv de yayınlanan eğlenceli dizi.
kanal 1 ekranlarında ece erken in sunacağı yeni yarışma.
''BiR ŞÖYLE BiR BÖYLE DERKEN KAÇIRIP
HARCARSIN SEVGiLERi''

sözleriyle vuran şey.
ajda pekkan'ın ilk olarak '67 tarihinde 45'lik üzerine okuduğu, '68 tarihindeyse kendi adını taşıyan ilk albümünde yeralan güzel bir şarkısı.

Aşk Oyunu
Söz: Filiz Öktem/ Müzik: Emil Stern - Pierre Delanoë
Yayınlayan © 1967 Regal Plak

Senle gezerken seni severken
Ne mesuttum bilsen
Deniz ve güller aşkımı süsler
Sen bir geri gelsen

O eski şarkımızı
Beraber yine senle
Söylesek gel sevgilim

Gözlerimde sen sözlerimde sen
Ne yalnızım bilsen
O solan gülde her yeni günde
Seni bulabilsem

Geçmeden günlerim gel
Sevincim neşemle sen
Gülelim eğlenelim

Gönül oyunu bir kumardır bu
Bir kazanabilsem
Bir yıldız kartı solar oynardı
Kaybeden ise ben

Zamanla elbet geçer
En büyük aşklar bile
Sana da güle güle
süper bir kenana doğulu şarkısı olup,aşkı oyun haline gelen çiftler içinde kullanılabilinecek söz öbeği.
kanal 1 de bazı geceler gösterilen dizi.
aşkın aslında bir oyundan ibaret olduğunu ve oyun sonunda her zaman yenik bir tarafın olacağını belirten kavram.
nerden aklıma geldiyse dinlemeyi bırakamadıgım bir kenan dogulu sarkısı.
biletler karaborsa..
artık aşkın oyundan ibaret olduğunu bi kez daha ifade eden söz..
gerçekten çok güzel bir soundtrack'e sahip dizi..
otur, saatlerce dinle. hepsi harika.
erkin koray'ın yıllara meydan okuyan şarkısı.
aşk oyununu bir kez oynayanlar
us yoluna artık dönemez onlar...

yuvasına dönmeyen güvercini
alıcı kuş pençesiyle yakalar

bilmem o şuh kaşın nasıl mihraptır?
zındık görse hemen namza kalkar!

gel halimi gör de oku bahtımı
dinle dertlerimi sabaha kadar...

yere değil yüzüne bas sadi'nin
sevilende naz,sevende sitem var

sadi
aşk ve ipek'ten