bugün

Aileni,arkadaşlarını kendin gömdüğün zaman aynı şeyi senin hayvanların için düşünebilirim ama.Kimsenin acısını küçümseme,kimseyi de yargılama.
ilk olarak senin annenin bir suçu olduğunu düşünmüyorum,çünkü düşünebilme yetim var.Senin gibi sadece geceleri solunum yapan 2 IQ’lu bir varlık değilim (!), o yüzden sana küfür etmiycem.2.si 2 tane köpeğim oldu ikisini de kaybettim bunun nasıl bir acı olduğunu biliyorum,insanları tanımadan yorum yapma seni bulur eline veririm bu metinleri.3.sü aşk acısı çeken insanların ne yaşadığını,ne kaybettiğini bilmeden saldırman iktidarsızlığında elde ettiğin başarısızlığın cümlelere dökülmüş halidir.Yani erken boşaldıysan ve sevgilin de seni terk edip gittiyse bu bizim problemimiz değil dostum.Sadece insanları rahat bırak,isteyen istediği gibi acı çeksin.Ha bu arada küfür etmekte ısrarcıysan bana mesaj olarak adresini telefonunu ver seninle öyle görüşelim.

(bkz: amip)
Ergen alert.

Cidden yaptığım tespitler doğruymuş.Görün bunları sözlük yazarları.Aramızda dolaşan “yıkıkları” görün.
güncel Önemli Başlıklar