bugün

inşallah radyoda , tv de duymak nasip olmaz dedirten turden bi parca anlasilan.
edit: bu kadar kotu oylaninca onyargıyla yaklastigimi dusundugum parca.ama yanilmamisim , harbiden bok gibi.
nazan öncel'in çok güzel ve tatlı aşkım dedigini gördügümüz şarkı. yalnız aradaki arapçaya benzeyen şeyler olmasaymış daha güzel olurmuş dedigim şarkı.
şarkıyı yapan kişini sezen aksu ile bir tutulması da nasıl bir garipliktir sanırım bu şarkıyla iyice anlaşılmıştır. telefon melodisi yapsınlar diye yapılmış şarkı. bok gibi. *
sinir bozan şarkı
once melodisi bulunup sonra ustune sozler yazilan ya da oyle sandigim ses kaydı.
gerızekalı bır sarkı olmustur. nazan oncel gectıgımız yıllarda yakaladıgı basarıyı rezıl edıp, uzerıne basmaktadır. klıp cekılmıs bır de buna, nazan oncel in sevgılı esı yonetmıs hatta.
(bkz: berbat)
(bkz: cabbar)
(bkz: kusmuk)
nazan öncel'in söyleme tarzı ile gerçekten sinir bozan şarkı. sanki sonradan türkçe ögrenmiş bir insan söylüyor hissi geçmektedir dinleyiciye. ama insan ne kadar da begenmese, dinlemeden duramamaktadır.
edit : ayrıca arka da agzına yarım tepsi börek tıkıp şarkı söylemeye çalışan back vokal'in kaldırılması gereken şarkı.
klibinde bir o yana bir bu yana çok sinir bozucu şekilde gidip gelen çatlak nazan öncel'e tanık olduğumuz şarkı.
(bkz: bilader bi bakabilcen mi)
klibini izlemek isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=3gbuQ1LXzZA
tarkanın neden tekrar sezen aksuya çalışmak istemesini daha iyi anlamama sebebiyet veren şarkı.
devamlı ilgi isteyen ve ilgisinden dolayı bıktıran kıskanç sevgilinin sözleri.
çok tatlı bir parçanın çok tatlı yorumcusu ile birleşince dadından yinmeyen şekli...
nerde duyarsak duyalım "aşkım baksana bana" diye söyleyesimizi getirtiren olay, ama herkesin de onu söyleyecek bir aşıkı olması lazım..
klibi sözlerinden daha beter olan şarkı.nazan öncel güzel o başka tabi.
eksi oyu vermek istediğim şarkı.
sinir bozucu olmasına rağmen insanda tekrar tekrar dinleme hatta eşlik etme isteği uyandıran şarkılardandır. klibinde "bot mu giyerdin/kot mu giyerdin" derken bot ve kot göstererek seyirciyi gerizekalı yerine koyan şarkıcıya "postal aldım giymedin/göbek yaptım görmedin/sordum cevap vermedin" kısmında müstahak sana diyesi gelir insanın.
en gereksiz şarkılardan biri. böylesine saçma sözlere ve müziğe sahip bir nazan öncel şarkısını görünce insan ister istemez "bu mu nazan öncel" diye sormadan edemiyor.
ezberlemesi imkansız şarkılar katagörisinden.Nazan Öncel den de daha fazlasını beklemek aptallık olurdu zaten.
sabahları kardeşimin beni uyandırmak için kullandığı şarkı. bende, sözleri basit olunca kendisi uydurdu sanmıştım.
sadece 'nerdeeeeee' kısmı güzel olan, nazan öncel şarkısı.
reklam muzigi olabileceği dusundugum sarki. eurovision'a trt tarafından seçilmeside olasıdır.. *
aradaki anlamsız sesler haricinde, çoğu kişinin beğenmemesine karşın çok beğendiğim şarkı. oldukça eğlenceli bir parça, sevdim...
gayet kotu bir sarki.cocuklar bile begenmiyor yani o derece.
çocukları müzik kültürlerinin olmaması, tv de en çok ne çıkarsa onu beğendiklerinin bir gerçek olduğu varsayılırsa ; güzel şarkı... bunu beğenmeyen o simdi asker'i, lololo'yu beğendi...