bugün

ne olursa olsun aşkını maşuğa söylemek.zira maşuk, aşkın fiyatına değmediği için aşığı reddeder.
güzel sözlere inanıp, saf saf bağlanmak.
tek yapmanız gereken şey kendinize ne kadar değer veriyorsanız ondan daha az değer verin. haddinden fazla değer verip de münasip bir yerlerini şişirmenin, size üstünlük taslamasına izin vermenin bir alemi yok. *.*
Verilen değeri anlamayan insanlara gereğinden fazla değer vermeyiniz...
Karşısındakinden ondan hoşlandığını belli eden bir hareket görmeden gidip bir arkadaşına durumu anlatmak. Zira bu kişi bir kızsa durum vahimdir.
sakin ol. 5 dakika boyunca derin nefes al ver. ben napıyorum lan diye sor kendine. geçecektir.
fazla konuşmamalı aşık şahıs, aksi taktirde fazla saçmalayabilir.
unut. hemen unut. çok canın yanacak sonra, nolur unut.
önce sevdiceğinize "sadakat hakkında ne düşünüyosun ?" deyin. ilişkinizin geri kalanını bu soruya vereceği cevap belirleyecektir zaten.
AŞIK OLAN iNSANLAR kendini dünyanın merkezinde görürler ve bu nedenle etrafındakileri görmezler duymazlar arkadaşlarını ihmal ederler. en büyük aşk kendisinin, leyla mecnun halt etmiş yanılgısına düşerler. belli bir süre geçtikten sonra herşey normalleşmeye başladığında sanki dünyayı geriden takip ediyormuş hissine kapılırlar. işte yapılmaması gereken budur işin suyunu çıkarmak ve ilgilenilmesi gereken insanlar ile arkadaşları ihmal etmek.
hayatınızın merkezine o kişiyi yerleştirmemek gerekmektedir. aksi takdirde kendini unutup daha sonra göt gibi kalırsınız gerçekler karşısında.
masumiyete inan biri ise yalnız kalsa daha iyidir.
seviyormus, ilgi gosteriyormus gibi davranmayin. karsinizdaki sizle ilgilenmiyorsa, bu ona sizle dalga gecmesi icin kozlar saglayacaktir. soguk davranin. sevdiginizi bilsin ama onsuz da yasabileceginizi onun kafasina sokun. bir iki siir yazin ona, guzel.. kalbinizden gecen. ona verin, yüzyüzeyken. onla beraberken, onla oldugunuz dakikalara saygi gosterin. onu sevdiginizi, ona gosterin. cok degil ama, ucundan acicik. gozlerinin icine bakin, sonra gozlerinizi kacirin. birkac hafta sonra, o sizin pesinizden kosacaktir. hazirlanin. *
bir kere öyle hemen gidip "ben sana aşık oldum bir tanem" gibi apaçık itiraflardan kaçının. karşı taraf birşey hissetmiyorsa yüzüne bakamazsınız bir daha. hareketlerinizle belli etmeye çalışın ama şimdi hareket dediysem tutupta şap diye öpmeyede kalkmayın * neyse baktınız karşı taraf ışık yaktı öyle hemen "seni seviyorum nazmiye" diye coşmayın. yok siz bu işi başaramayacaksınız. aşık falan olmayın. oturun oturduğunuz yerde. önce ben olayım iyi birşeyse söylerim sizde olursunuz * .
durma.
KAÇ KAÇ KAÇ KAÇ.
kesinlikle şeffaf olunmayacak, ıssız olunacak, hisler belli edilmeyecek. ha yok ben bunları yapmam diyorsan full müslüm albümleri edin bir yerden. ucuzken al
Aşık olunduğunda, uzun süreli durmayın oralarda. bağımlılık yaparsa kurtaramazsınız. bi arkadaşa bakıp çıkın.
bir kere sevdiğini belli ettin mi... sonra kıçını da yırtsan nafile. etme!
ve bir kez terk ettin mi... dönerse kabul edersen bittin demektir.
bir kez terk edildin mi... dönersen yandın sen.

önce bunları yapma, dostum.
karşı tarafı sık boğaz etmektir.
önce derin bir nefes almak , ağzın yırtılana kadar gülümsemek bir yastığa kafanı gömüp küçük bir çığlık atmak ..* ..
hani derler ya ''aşık olunca midende kelebekler uçar'' neden mi ?.. çok açık kelebeğin ömrü kısadır .. *
buradan bakılınca ;
kaçıp gitmek en iyi kurtuluştur ..
Hamur ısını bırak. Bılıyosun ask bu kızılotesı, yaralı muzesı hareket edemem.ıcımıze serdar ortac kacmıs yıne amk ya.
belli etme. aşkının boyutunu.

şöyle bir şey var;

''ve birine duygularını belli edersen, o'nu kaybedersin.''

bu cümlenin aksi de nasıl olacak bilinmez ama, en azından karşı tarafın da biraz olsun ilgisi olduğunu anlamadan hareket etme.
güncel Önemli Başlıklar