bugün

(bkz: ben sana aşık olamazsın demedim)
olmanın kolaylığı olduktan sonra da içinden çıkılmazlıgın vermiş olduğu ruh yapısıyla bir daha istenmeyecek bir hissiyattır.
(bkz: burda olmuşu var)
(bkz: asik olmak hostur ama sadik olmak baskadir baska)
asikolmakistiyorum.com şekliyle bir haftada bin üye*
aşık olmakta ne var önemli olan gerisini getirebilmek diye düşündüren cümle..
(bkz: aşka susamak)
pişman olabilirsin. sonra da '' artık unutmak istiyorum'' diye entry açtırabilecek olaydır.
(bkz: olur öle arada takmamak lazım)
(bkz: istemekle olmaz herşey nasip kısmet)*
yaklaşık bir hafta önce uykumdan uyanır uyanmaz ağzımdan dökülen sözcük öbeğidir. insan rüyada aşık olunca kimyası değişiyor tabi.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız) *
ne hikmetse erkeklerin agzindan pek duyulmayan bir cumle. bi erkek onun yerine "bu kisi da elimle idare ederek gecirmek istemiyorum" der.
can sıkıntısıyla verilmiş bir karardır.
basina bela almak isteyen yahut canina susamis macerayi seven kisinin agzindan cikabilecek söz öbegi.
- ben var asik olmak istemek.
- oo coni kapmışsın türkçeyi paşam.
kendini yalnız hissetmekten doğan bir şey olsa gerek.
o cilgin firtina ister, sanki firtinada huzur bulacak...
(bkz: lermontov)
yalnızlığın canını yaktığı anlarda ortaya çıkar bu his.
aşkı tanımayan insanın bilinçli olarak isteyemeyeceği istek.
aşkı bilenin ise; acı çekeceğini, gözyaşı dökeceğini, mutluluğun ellerindenden kaçıp sonra birden saklı bir kapı arkasından göz kırpacağını bilmesi.
bu yüzden büyük bir arzuyla beklemesi.
aşk o kadar elzem ki ruh için.
bulanıklıktan kurtulmak için.
başka birini de en az kendin kadar sevmek o kadar mükemmel ki
aşkı tatmayan bunu nerden bilsin..
ayağını bok çukuruna sokmak istemek.
hiç aşkı tatmamış kişinin tamamen içten soyleyebilecegi birsey. umarım karsısına iyi biri cıkar ve bol sanslar diliyorum.
ben de asik olmak istiyorum ya! bunun sutten agzı yanan yogurtu ufleyerek yer le alakası yok. yana yana cok güzel.*
zaten yanmadan olani dort dortluk olacak.**
depresyondaki insanların, aşkı depresyondan çıkmak için tek kurtuluş yolu olarak görmesindenden kaynaklanan olay.
istemekle kalınacak durumdur.Çünkü gerisi gelmez.aşk ,isteyince bulacağımız ya da yok edebileceğimiz bir şey değildir ne yazık ki.unutmak istemek gibi bir şeydir kısaca.
istemek ama olamamak vardır bir de.

sabır meselesi.
güncel Önemli Başlıklar