bugün

Unutamıyosun, aslında aşık olmayı istemezsin ama yanında yokken hep o olsaydı şeklinde takılıyosan beyin kayış atmaya başladıysa, unutkanlık takıntılı haller ve çevrenizdekiler size şizofren gibi bakıyosa yarra yemişsin demektir.
dedektör ile. makinesi var tutuyorsun burun deliğine voinnnkk voinnnnkkk diye ses çıkartıyorsa aşıksın demektir.
Hasar tespit calismasi yapiyorum.
Erkek olarak:
- heyecan: karninda sadece kelebekler ucusmuyor, bildigin 10 seritli otobanda trafik varmis gibi bir his olusuyor.
- kiz aklindan cikmiyor: ne yaparsan yap, ne edersen et, aklin hep onda.
- Hep onunla olmak istiyorsun.
-
Siktir et, bu kadar yeter, canim sikildi yine.
En yakın arkadaşlarım aşıksın şarkısını söylediğinde. Nasıl da anlıyor hırtolar.
aynaya bakınca güleç yüzlü bir salak görüyorsan.
Bünyamini çoraplarını mutfaktaki lavobaya tıkıp üstüne musluğu açarken gördüğümde anlıyorum. Onunla evlenmek gerizekalılığını başka türlü yapmış olamam.
O yokken onun verdiği eşyaları kokluyorum.
Üzülmüşsem gözlerimi kapatıp beraber olduğumuz zamanları hatırlamaya çalışıp gülüşüne gülmeye çalışıyorum.
Gece aklıma gelmişse en kötüsü iki büklüm kıvrılıyorum.
Yanına gidecekken çılgınlar gibi kişisel bakım yapıyorum.
Otobüste karnımda ve kalbimde bir tokmak oluyor.
10 saniyede bir su içiyorum heyecandan.
Yanına varınca her şeyi unutup sadece ona odaklanıyorum.
Etrafa değilde ona bakıyorum.
Yüzünü hafızama kazımaya çalışıyorum.
Yanında iken hiçbir şey umrumda olmuyor. Çok rahat davranabiliyorum.
Gülümsediğinde dünyalar benim oluyor.
Gözleri gözlerime değince içim titriyor.
Küçücük bir busesi aklımı başımdan alıyor.
Hele dudaklarımız birleşmişse cennette miyim şuan burası cennet mi diye sorguluyorum.
O yokken onu düşünüyorum.
Sabahını akşamını bilmiyorum ama onu düşünüyorum.
Kendimden fazla ona güveniyorum.

Bugunlük bu kadar yeter zaten çaylağım kimse feyz alamayacak.
her şeyine kızmaya başlıyorum. mükemmel olmasını bekliyorum, her hareketi gözüme batıyor. siklemez biri olarak ben, birine bu denli taktığımda takıntı derecesinde aşık oluyorum.