bugün

Muhtemelen beyin foksiyonlarının bir süre durmasına sebep olacak hadisedir.
sarımsağı yiyen kate upton ise sorun yoktur.
öpüşmeden sarımsak kokusu kişinin burnuna elbet gelir. bunu bilip domalacak kadar beyni yanmışsa malum kişinin, bırakın dursun beyin fonksiyonları.
ikinci tekil kişi de sarımsak yerse sıkıntı yoköyle derlerdi
kanser riskini azaltmak için ilk adım olur.
bol sarımsaklı limonlu işkembe çorbası içmiş bir kızla öpüşüyorsan onun adı aşk falan değil arkadaşım bildiğin abazasın demektir.
sevdiceğin ağzı kokmaz haşa!
Senin de ağzın sarımsak kokuyorsa bir farkın olmayacağı hadisedir.
önce mide bulantısı ve ardından kusma ile kendini gösterecek durumdur.
(bkz: zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır)
ilginç ve bir okadar tıbbi vakalık bir yaklaşım. zira ağzı sarmısak kokan biriyle öpüşmekte bana ilginç gelen "sarmısak" değil öpüşülen kişiden "biri" diye bahsedilmesi. bu başlığın yapım aşamasından tutun rejisine kadar beyin fonksiyonları cinsellikle dolup taşmış bir yaklaşımla yazıldığını gayet net görebilirsiniz. mesela kimsenin aklına yanak yanağa öpüşmek gelmez değil mi? gelmez çünkü gelmediği için böyle bir başlık olmadığı gibi ..öpüşmek.. genellemesinin altında da buna dair bir bulguya rastlanmaz. mesela ben "biri" diye nitelediğim insanla en fazla yanak yanağa öpüşebilirim. ha mevzu öpüşmekse o artık biri değildir. sarmısak beyin paradokslarınıza da iyi gelir. kullanınız kullandırtınız kullanmayanlara 10 ceza puanı.
o ağzın kimin ağzı olduğu konusu önemlidir.sarımsak yemiş adriana lima'ya yine de yumulacak sürü sepet abazan var mesela.
işkembe çorbasıyla öpüşmek gibi birşeydir.
Vampirler için çok büyük bir hatadır.
Aroma katar.
Sizde sarımsak yediyseniz hissetmeyeceginizdir yoksa durum vahim.