bugün

duygu patlaması yaşayan kızdır.
Yanakları yaşlarıyla sırılsıklam olmuş, küçük bir çocuk gibi masumca ağlayan tatlı kızın en yakın arkadaşının tesellisiyle ve biraz da saçma ama işe yarar esprileriyle göz yaşlarını silip tebessüm eden kızdır.
Foşiktir.
(bkz: Ağlayan sevgilinin gözyaşını penisle silmek)
siz küçükken, annenin sinirlenip gözünüze baktığında, ciddi olamayıp gülümsemesi gibidir.
sıcaktır.kendinden.
Ağladığı için kendine kızan kızdır. Bak yine zayıf noktanı gösteriyorsun kendine gel der içinden ve gülmeye başlar. Hani aslında ağlamaya devam ediyordur da sen görmezsin işte.
ikizler burcuna mensup olabilir.
Duygu sömürüsüyle Erkeği kucağına oturtmayı kafasına koymuş olan hanım kızımızdır. Bu tongaya düşen erkek de ufaktan bu kızdan voltasını alarak götüm götüm kaçmalıdır. yoksa o kucakta o abla çok zıplatır onu istiyorum , bunu istiyorum diye. Ocağı söner.
Kesinlikle her ağladığîm zaman içinde bulunduğum durumdur. Genelde ağlamam ağladığım zaman duygu patlamasının dibine vururum.
ponçiktir.
hatırladıkça içimden birşeyleri koparıp götüren kızdır.
duygu patlaması yaşayan kızdır. çok ani ve tehlikeli hareketleri olabilir uzak durmak gerek.
Ya sinirden ya da düştüğü durumdan dolayı kendine gülüyordur.
O benim.
agliyoruz da ne bok bişeye agliyoruz gulmeleridir onlar.
+9 tumblr itemidir.
o anki ruh haliyle napcağı belli olmaz. yanındaki onu susturmaya çalışırken şaklabanlık yapar ve o an gülme gelebilir içtendir bence.
Bonzaiden sonra olmuştur.

Nereden mi biliyorum? Bilmiyorum.
Vurduruyordur.
yaşları sildiğinde yüzü hafiften komandoya benziyor ya rimelden dolayı. ne tatlı oluyor yahu yerim ben onu.
bir kızın en tatlı olduğu anlardan biridir.
(bkz: ben) gülmeme rağmen ağlamaya devam ederim ve annem benim bir manyak olduğumu söyler.
cinsiyet fark etmez, bir insanın en sevimli olduğu anlardan biridir.
oyuncu kızdır. aynı zamanda harbidir. yanlış yapanı affetmez.
Benim o kız ya, siz birde onu akşam başını yastığa koyunca görün.
gülerken bazen burnundan bazen dudaklarından baloncuk çıkartan kızdır.(benimkisi biraz keziban)