bugün

Açık seçik yazardır.

Sözünü beğenisini esirgemez, severim bu yazarları.
(bkz: cilekli sakiz)
Karmamî düzelten yazardır kendisine buradan sevgilerimi sunuyorum.
Erkeğin beğenisi açıktır (falan, ben de severim böylelerini).
Arkadaşlar arada sırada komiklik yapmışsam kukla'dan açık oylama gelirdi, higiihihihih derdim, gece açık oylardı sevinirdiğim, frekans pek açık oylamazdı,(şimdi bir tane bile atlamıyor), ne bilim sarahcığım ya da ben çaylakken msj atamazdık açık oylaşırdık öyle anlaşırdık, iki kere çaldır kapat ben anlarım gibi bi'şeydi.

Yani çok özeldi.

Çok çok afedersiniz, Pardon ama lütfen bokunu çıkarmazsak mı acaba, ve de bir recam olacak ki
gerçek anlamda hallenmeyenler ile yürümeyenler kullanmasın Lütfen.

Hele hele defaatle altını çizmek isterim ki lütfen ve lütfen 11.nesil beni açık oylamazsa çok mutlu olcam.

Tişikkürler..
şöyle bir göz atsın diye açık oyladım.

yürümüyordur.
yürüyordur.

buyursun yürüsün.
günahkardır.

dinimiz baş örtüsünü emrediyor. ne demek açık ? hemen örtünsün kendisi.
Seviş benimle! demek istiyordur.

Emir kipsiz. Sadece rica.
Samimiyetsiz yazardır. Yazar dediğin herkesi eksiler.
Açık oyluyorsam sevişmek istiyorumdur.

Erkeklerde dahil.
Benimdir.

Amacım yazan kişinin, yazdıklarını beğenenin kim olduğunu bilmesidir. O kadar yani. Aksini düşünen hayal kırıklığına uğrar.

Beğendiğim biri olursa söylerim zaten. Kimse insan yemez herhalde.
Evlenme teklifi ediyor olabilir, tanisalim kaynasalim diyor olabilir. Sen benim helalimsin diyor olabilir.
Kati suretle ayipli amac tasimaz.
'Hehe gerçekten çok haklısın' diye mesaj atan yazardan daha samimi yazardır.açık oyladığımda karşı tarafın mesaj anlamayacağı, beğendiğim bütün entryleri açık oyluyorUm.
ben beğendiğim bütün entryleri açık oylarım. önce oylarım sonra nicke bakarım. takip ettiklerimi genelde açık oylarım. hatta bazen ateistleri açık oyladığım oluyor. sevmediklerim zaten donuzumda onların hiçbir yazdığını okuyamıyorum.
benimdir.
önce açık oylar sonra telefon numarasını alırım. sonra adres v.s derken bi bakmışsın hatun yatakta.
way amk.*
Kız değilse dikkate almam.

Kızsa sevgilisi olup olmadığını sorar, varsa da yoksa da yürürüm.
yenilesi yazardır.
Genelde kızların yaptığı şey. Gerçekten biktim artik sürekli bildirim gelmesinden. Kimseyi istemiyorum hayatımda kimseyi. Anlıyor musunuz. Beni açık oylamayin artık, üzerim sizi..
az önce ilk kez yaptım bu neymiş ya derken bi tıkladım, güm.
Beğenisini dile değil de bildirimlere getiren yazardır. Gidip bazen açık bazen de gizli oylayarak da olsa entrylerini beğenerek vicdanımı rahatlattığım yazarlardır.
Beni mutlu eden yazardır. Teşekkürler teşekkürler.
Edit: sözlük bugün ne kadar da iyilik meleği.
iş atıyor olabilir. Evet.
Ben oluyorum. Ve birilerine yürümek maksatlı değil prensip gereği desteğimi belirtmek adına açık oyluyorum. Ancak buna rağmen, evet evet buna rağmen ısrarla gizli oylanıyorum. Bir yazar ifadesinin merak uyandırdığı doğru fakat o bir yazar var ki o kişi sanki yakamdaymış gibi bazen entry yi girer girmez oyluyor falan. Bir görelim id nizi canım aa.

Edit: işte bunlar hep taktik. Eheh *
"yürüyordur, koşuyordur, seks istiyordur... Hep yanlış anlaşılma bunlar evlenmek istiyoruz açık oyladıklarımızla. Tabi ya! Peeh... bana sorun siz."