1. 1.
    içerisinde yaklaşık olarak on farklı oyun bulunan. çocukluğumuzda elimizden düşmeyen atari kasedidir; şimdilerin dvd'sidir.*
    9999999 in 1 atari kasedi

(bkz: bilgisayarına mario oyunu indirip oynayan insan)
    39 -1 ... buny
  2. 2.
    en son 99999999. oyun ne diye merak edip sonuna ulaşmaya çalıştıgım kased dir. (bkz: Amına koydum onun)
    27 -5 ... cagdashk
  3. 3.
    heyecanla alınıp, " lan olm bir sürü oyun var yaşasın. " diye atariye takılan fakat 2. sayfaya geçildiğinde sonucu hüsran olan atari kasetleridir. eğer bugün 20'li yaşların üzerinde, japonlardan nefret eden bir türk genci varsa sebebi kesinlikle bu 99999 in 1'lerdir.
    62 -3 ... dark jedi in da house
  4. 4.
    power rangers, ninja turtles, super mario, kartal koruma oyunununda içinde bulunduğu kasettir.

(bkz: kartal koruma oyunu)
    *
    5 -1 ... zherdust
  5. 5.
    şu daha kolay sanki. buradan tüm ateri kasedi yapıcılara sesleniyorum;
    (bkz: all in one)
    5 ... hakanali
  6. 6.
    dokuzmilyondokuzbindokuzyüzdoksandokuz in 1

yazsa da içinden 5-6'dan fazla oyun çıkmazdı. ah ulan...
    4 ... uc kurusa bes kofteci
  7. 7.
    içine aynı oyundan 100000 tane koyulup 9-10 oyunun 9999999 oyun diye millete satılmış halidir.
    2 ... goktugbc
  8. 8.
    koduğumun içine, bir snow bros koymamışlar diye sövdüren kasetti.
    şimdi öylemi , google amcaya snow yaz hemen snow bros indir çıkıyor.
    edit: çok pis gaza geldim indiryom oynayacağım. hemide jetonada, kasetede para vermiyeceğim.
    6 ... kapagini bulan tencere
  9. 9.
    toplam 5 oyunu değişik değişik isimlerle barındıran salak kaset. bu kasetleri asla almazdım. ya tek oyun olan kaset alırdım ya da 2-3 oyunlu kaset alırdım. çok akıllıydım ben, massachutes college'ye çağırdılar da gitmedim.
    45 -7 ... endemik pandemi
  10. 10.
    aslında 9 in 1 yazılacakken, klavyeye yanlışlıkla fazla basılarak 9999999 şeklinde yazılan atari kaseti.

başka nasıl bir açıklaması olabilir ki, içinde 9dan fazla oyun bulunmamasının sebebi?*
    38 -1 ... zenci penguen