1. 1.
    Suruç kaymakamının övüne övüne biteremediği olaydır.
    2 -1 ... kendini nimetten sayan fasulye
  2. 2.
    utandırıcıdır.
    bırakınız gebersinler!
    2 ... prensesinuykusundakiprens
  3. 3.
    (bkz: hayaldi gercek oldu ak parti)
    ak parti.
    1 ... baharatik
  4. 4.
    belki de tedaviye gelen bu orospu çocuklarından bazıları, geçen gün kamışlı'da türkmenleri katleden köpeklerdi.

(bkz: ypg nin kamışlı da 35 türkmen i katletmesi)

bir toplum nasıl bu kadar soysuzlaşabilir, nasıl bu kadar kör ve sağır olabilir?
    3 ... protest sanayici
  5. 5.
    hükümete ''Allah razı olsun'' demek için sebeptir. sayelerinde dün bize kurşun sıkan orospu çocuklarıyla kardeşlik bağlarımız pekişiyor. kahrolsun faşizm yaşasın halkların kalleşliği. kaymakam övünmekte haklıdır. zira size birisi taş atarsa siz ona çiçek atın ki ''vay amına koyim ben bunu daha çok sikerim'' diyebilsin. hükümetimize teşekkür ediyorum tekrar, onlar sayesinde müslüman türksüz bir türkiye hayali gerçek olacak. emeği geçen herkesin de anasını avradını hayırla yad ederim.
    1 ... beni beni izzet altinmesenin beni
  6. 6.
    (bkz: vatana ihanet suçu)
    1 -1 ... conta behcet
  7. 7.
    çanakkale savaşında ingilizlere yardım edenlerin torunudur, helal olsundur.

Ayrıca hipokrat yemini ypg, pkk bakmaz.
    -3 ... ipekgorgun
  8. 8.
    şimdi namluların türkiyeye yönelme sırasıdır. ne bekliyorduk ki? bu arada harbi katıksız enayiyiz....
    ... blackrainbow
  9. 9.
    balık hafızalı yandaşların unuttuğu bir ihanettir.

hatırlarsanız, hastalıklı akp hükümeti bununla da yetinmemiş, 29 ekim günü sınırlarımızı barzani'nin peşmergelerine açmıştır.

hastalıklı akp hükümeti ayn el arap kuşatması boyunca ayn el arap'taki pkk'lılara yiyecek ve ilaç yardımı yapmıştır. kentin türkiye sınırı dışında her yeri kuşatma altındaydı. eğer hastalıklı akp hükümeti pkk'ya yardım etmemiş olsaydı, hiç şüphesiz ki ayn el arap düşecekti.
    2 ... rumeli71
  10. 10.
    Te ce'nin yapmış olduğu olumlu bir davranıştı, te ce bu gibi davranışlarda bulunursa bölgede barış ve huzur daha kolay tesis edilir.
    ... 25 eylul 2017