1. 1.
    http://www.hugaum.hacettepe.edu.tr

Bm'ye göre 24 yaşında gençlik bittiği için 1994 doğumlular artik genç değiller. Fiziksel olarak bakarsakta 24 yaşında surattaki genç ifade gidiyor, cilt yıpranıyor, erkeklerin çoğunun saçları dökülüyor.

Bunu söylemekte fayda var yaşlı diyen yok sadece genç değiller.
    4 -9 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Hayırlısıyla bir ölemedik.
    14 -1 ... feslemegen
  3. 3.
    24 yaşındayım sakalları kesince sakallı halimden büyük duruyorum(33-34 sanıyor görenler, millet büyük gözükmek için sakal bırakır bende tam tersi..), saçım dökülmedi, gerçi bunda iyi genetiğin hakkı da var babamın gençlik fotoğrafları şu anki superman’in bire bir aynısı. Sadede gelirsek haklı bir açıklama bm’nin söyledikleri, nitekim üniversite sınavına giriyorum bu yıl. Bakalım hayırlısı.
    1 ... just millionaire
  4. 4.
    ağlıyorum.
    4 -1 ... corbadaksinekkanadi
  5. 5.
    94’lüyüm, böyle gezegenin co2 sini sikeyim.
    2 ... queen dinleyen adam
  6. 6.
    kaybedilen kuşak yetişkin mi olmuş?
    ... scorpioraptor
  7. 7.
    Benim yanımda dünkü cocuk sayabilecegim 94 doğumlularin çocuk olmadıkları doğrudur. Yüzlerindeki çocuksu ifade gitmiştir ve artık “aklı basında gençlik Çağı”na Ulaşmışlardır.
    Onlara genç degilse ben de bir ayağı çukurda ihtiyarın tekiyim!
    3 -1 ... cerf volant
  8. 8.
    Gençlik 15 yaşında başlar 24 yaşında biter aklı başında gençlik cağı yok götü başında gençlik cağı falan salak salak zırvalamayın.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    94 lü nineleri gösteren başlık. Ağlama duvarı gibi ağlıyorlar.
    1 -1 ... promer
  10. 10.
    bu arada yetişkinlik dersi verecek hoca arıyorum, adapte olamıyorum yetişkin dünyasına.
    ... corbadaksinekkanadi