1. 1.
    93 doğumluların 25 yaşına girmeleridir. 96 doğumlu olarak ben bile gençliğimin bitmesine 3 yıl kaldığı için üzülüyorum. Kendilerine geçmiş olsun.
    2 -13 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    25 orta yaşsa 50 yaşındaki adam ölmüş demektir.
    efendim çocuklardır daha.
    7 ... barkhausen krakeri
  3. 3.
    25 yaşındaki bir insan gençtir bence orta yaş 35 yaş felandır.
    ... nicke lan jello
  4. 4.
    25 yaşın nesi çocuk ya? çocuk dediğinin 10 yıl önce bile çocuğu olabiliyor biyolojik olarak. 50 yaş ne denmiş elli yaş yaslılıktır.
    -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    18 üstü bile artık yetişkin sayılmalıyken çok da şaşırtmayan olay.
    25 bu boru mu.
    1 -1 ... meyyus
  6. 6.
    91 doğumlular televizyon kumandasını göbeğinin üstüne koymaya başlayıp dökülen saçlarının getirdiği bunalımdan bir nebze olsun kurtulmak için ikinci çocuğu yapmayı düşünüyorlar.
    93,lülerin orta yaşlı olmaları bu bağlamda gayet normal.
    1 -2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  7. 7.
    25 yaşında gençlik mi bitiyormuş?

Oğlum ben 30 küsür yaşımdayım hala kendime genç diyorum, kaldı ki öyle de hissediyorum.

Nedir bu yaşlı olma merakı? Olgun erkek tribine geçiş yapıp ekmek yeme mi peşindesiniz anlamadım ki...
    6 -2 ... alfisti
  8. 8.
    Gençlik ergenlikle birlikte yani ortalama 15 yasında baslar 25 yasında biter kabullenin artık şunu. 25 yasında çoğu erkeğin saçı dökülmeye cildi kırışmaya başlıyor kadınların göğüsleri sarkıyor.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    92 lilerin yaşlı hissetmesini gerektirecek durumdur. Yakında torun sevme moduna geçeceğim sözlük.
    3 ... alp er tunga
  10. 10.
    25 yaşında kendini genç görenler. 18 yasında biri ile elini yanyana tutsun bir onun cildinin tazeliğine baksın birde kendi cildine.
    -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda