1. ?.
  satin alan var midir, yok mudur bilinmez ama ayaküstü insan düdüklemenin de böylesi diyebileceğimiz, günlük hayatta iki ayaklılarına çok rastladığımız bildiğimiz kütükdür.

  http://www.mudo.com.tr/St...d=15163&stockId=25228
  5 ... sadettin kanyak
 2. ?.
  tik ağacından yapılmıştır.
  ... gulhan seven adam
 3. 1.
  fiyatı 1150 liradan 920 liraya düşmüş olan kütüktür. ayrıntılar az sonra.

  ayrıntılar:

  Yekpare tik ağacına, usta ellerin mükemmel bir işçilik ile özel olarak şekil verdiği, Mudo concept'in benzersiz doğal tik ürünleri koleksiyonundan, bu tabure özellikle doğal ve ekolojik ürün kullanmaya dikkat edenlerin tercih edeceği harika bir mobilya. iç mekan dekorasyonuna orijinal bir farklılık getirmek isteyenler için de iyi bir alternatif olan bu koleksiyonun, her bir parçası özel bir tasarım.
  60 cm çapında, 45 cm yüksekliğinde
  Yekpare tik ağacı

  yazarın notu: lan bildiğin kütük bu.usta ellerin mükemmel işçilikle şekil verdiği kütük nedir lan? belki tanrıdan söz ediyor olabilirler.*
  2 ... yavuzum
 4. 2.
  peniselin'in alıcısı olduğu kütük.
  3 ... anything is possible
 5. 3.
  (bkz: kütüğe 920 lira verecek kadar kütük olmak)
  1 ... brian o conner
 6. 4.
  --spoiler--
  Yekpare tik ağacına, usta ellerin mükemmel bir işçilik ile özel olarak şekil verdiği, Mudo concept'in benzersiz doğal tik ürünleri koleksiyonundan, bu tabure özellikle doğal ve ekolojik ürün kullanmaya dikkat edenlerin tercih edeceği harika bir mobilya. iç mekan dekorasyonuna '' orijinal bir farklılık '' getirmek isteyenler için de iyi bir alternatif olan bu koleksiyonun, her bir parçası özel bir tasarım.
  --spoiler--

  hamdolsun, devlet politikaları sayesinde orijinal bir farklılık getirisi yaşıyoruz. diğer üçüncü sınıf dünya ülkelerinden* daha boktan bir durumdayız.

  tanımsa tanım tanımı : bizim gibi kütüklere asgari ücret adı altında öldürmeyen ama süründüren bir ücretimsi veren devlet varsa, bu kütüğe 920 tl veren kütük bulunur kütüğüdür.
  -2 ... cheapdeath
 7. 5.
  bunu alan kütüklerin de olduğu düşünüldüğünde şaşırtmayan kütük.
  ... rakimalboga
 8. 6.
  "4200 liralik masa ve 6 tane bu kutukle yemek odaniz sahane olacaktir." kutugu.

  http://www.mudo.com.tr/St...d=15171&stockId=25236
  1 ... komsu kizi duriye
 9. 7.
  ne işe yarayacağını bilemediğimiz kütüktür. tabure falan diyor da aklı başında insan bu kütüğe o kadar parayı vermez eğer veriyorsa da üstüne oturmaz, yastığın altına falan koyar, değerli eşya hesabı. ha uyuyamaz ama o parayı verdikten sonra da uyumasın adam kardeşim.
  ... bagdagul
 10. 8.
  (bkz: bildigin kutuk)
  1 ... sadettin kanyak