1. 1.
    cehape bitmiştir .

bitirende tabiki millet oldu .

ümüklerinden yakalandılar artık millet onları bırakmaz .

gizledikleri din düşmanlığıda ayyuka çıktı çok şükür . şahsen istediğim de buydu zaten .

bu iki yüzlülerin yüzünden 100 sene geri kaldı ülke .

şimdi 100 sene geri kalma zamanı laiklere geldi .

%50+1 ve asil türk milleti gibi iki büyük engelleri var . ve milletin nefretini kazanarak bu engelleri büyütüyorlar .

yani bize yardımcı oluyorlar .

bundan iyisi şam da ki kayısı oluyor .
    5 -4 ... tiamat
  2. 2.
    (bkz: kaşınıyor gönlümün efendisi)
    4 ... noxeca
  3. 3.
    başlığı siklenmediği için silip silip yazıyor.*
    Bir takım sebepler.
    2 -1 ... asuregibisurat
  4. 4.
    Dini çıkarları için kullananların chp'yi din düşmanı zannetmesi.*
    2 -1 ... bay efendi
  5. 5.
    bizde müslümanız ama ezandan rahatsız oluyoruz diyen cehape lileride biliriz .

cami kapatıp baş örtülü kızları okullardan yaka paça atan cehape lileri biliriz .

imam hatipleri kuran kurslarını kapatan cehape lileri de biliriz .

10 yaşında ki çocuğa sorsak bunları kim yapar diye din düşmanları yapar der .

yiğenim den biliyorum .

artık gizleyemezsiniz gizli din düşmanlıklarınızı .

ateistlerin %99 u cehape li acaba neden ? ben söyleyim zihniyet ve amaç aynı .

amaçsa dini kaldırmak .

ama tabi bu sağlam bir göt ister . hele hele müslüman bir ülkede .

bu millet cehape yi kendi kendini kapatana rezil rüsva etmeye devam edecektir artık bundan kimsenin şüphesi yok çok şükür . ellebette geçmişte yaptıkları tabiki yanlarına kalamayacak !

hem bu dünyada hemde ahirette . tabi işin bir de ahiret tarafı var . ama cehapenin ahiretle işi olmaz .

yaşam tarzları yedikleri haltlar ortada . müslümanım demekle de müslüman olunmuyor .

dini el üstünde de değil baş üstünde tutandır müslüman . birde bazı cehape lilerin ezandan rahatsız olması var .

ama müslümanız diyorlar . ne kadar kolaymış yahu müslüman olmak .

bende marslıyım dersem marslı oluyorum onların hesabına göre tabiki .
    3 -6 ... tiamat
  6. 6.
    Çünkü bazı kişiler vardır ki tarih bi tek onlarda tekerrür etmez.
    1 ... nurhayatardil
  7. 7.
    ihtiyaç anında gelendir. gereğinde her türk bir mustafa kemal olur dert etmeyin.
    1 -1 ... teflon
  8. 8.
    Bir Mustafa Kemal beklememizdir. Asıl olan Mustafa kemal olabilmek. Bknz:” eğer sizi kurtaracak birini bekliyorsanız size hiçbir şey öğretemedim demektir.” Ulu Önder.
    ... alexabiniz