bugün

sacma sapan ismail yk sarkisinin nakarat sozlerinden biri. nakaratini yazayimda tam olsun ;
90 60 90 vucudum var
doya doya bitmez tadim var
kendime arkadas ariyorum
aradigim bana uyacak dedigimi yapacak.
banu alkan'ın ısrarla söylediği söz...
gayet neşeli bir nakarattır. güzeldir ve dinlenilir. Yanlız o insanın içini cız ettiren bayan sesinden sonra, ismail yk girmiyor mu? delirmemek elde değil. yanlız şarkı gayet güzel yazılmış. Ne var ki? Şarkı işte.
(bkz: yalancınınnn)
birde nakarattan sonra ismail yk nin girdigi shaggy patentli sesi ile soyledigi sozler vardir ki hepimizi gulmekten ikiye boler ;
(bkz: mmmm yemek yaparim)
(bkz: mmmm bulasik yikarim)
(bkz: mmmm masaj yaparim)
(bkz: banu alkan)
ilk yapılan orijinalinde yala yala bitmez tadım var diye devam eden ama çok müstehcen bulunarak düzeltilen ve ülkemizdeki yozlaşmanın en büyük temsilcilerinden olan ismail yk nın şarkı sözü.
klasik ismail yeka sözü.

(bkz: öldüm bittim bittim ben öldüm bittim bittim ben)
(bkz: Hadi kaldir kaldir ellerini Göster göster cicilerini)
(bkz: bir kere versene)
Türk erkeklerine (en azından bana) cok cekici gelmeyen vucud ölçüleridir.
bunu söyleyen kişi 1.50 boyundaysa dobiştir.
banu alkanın sıkça tekrarladığı vücut ölçüleridir. lakin bu ölçüleri kendisinin vücuduna ne yaparsan yap oturmamaktadır.
türlü türlü huyun var diye de devam ettirilir sanki.
ismail yeka şarkısıdır.
MUhafazakar bir toplumun en sevilen sanatçısının, en sevilen şarkısının birinde geçen mısradır.
(bkz: dostlar oy verirken görsün)
Www.bombabomba.com .
https://www.youtube.com/watch?v=lz0x9af2NV4
Yil 2005-2006 sezonu uni sinavina hazirlandigim yillar. Sinifin en guzel kizi kivira kivira soyluyordu.
Niye sacma sapan amk?
Sosyal medya denen mecralardaki naylon iliskileri mercek altina almis prorest parcadir.
Bir şarkı evet.

Ne sandıydınız lan?
ismail yurtseven kardeşin bir şarkısıdır.
Amerikada yolda yururken soyleyebilirsiniz. Kimse anlamiyo zaten.
görsel