bugün

Yunus yıldırım'ın göstere göstere anasını siktiği bir maça sevinebilen galatasaraylıdır. Gerçek bir taraftar olmayan, eziğin tekidir. Acınası bir haldedir..
hakemin katlettiği maç. tokici garibanlarda ancak böyle hakemler sayesinde feneri yakalayacaklarını bildikleri için nasılda seviniyorlar. rezil herifler.
puan farkı dört'e inince şikeci başkanlarının çirkefliğinden medet uman fb li den hallice gs li dir.
vardır onlardan da. açıkçası ben hiç sevinmedim. aksine üzüldüm. şimdi biz şampiyon olsak da fenerin elinde mazeretler olacak. ve haklılar da. takımların yerini değiştirsek, biz De aynı şeyleri söylerdik.

(bkz: adalet)
şikecilerin ve çıkar amaçlı suç örgütü liderinin takımı yenilince zaten kabahatli hep başkaları olur.

galatasaray taraftarı bu duruma sevinir, maçı iyi oynayan hak eden kazanmıştır, puan farkı azaldı diye hiçbir gs lı üzülmez.
anelkanın eliyle attığı gole sevinebilen fb'liden bir farkı yoktur aslında.
ayrıca bir gsli olarak söylüyorum fb gibi basit ve küçük bir takım ile ilgili şuan için sevinecek bir durum söz konusu değil. zira biz büyük takımız ve sadece kendi başarılarımızla övünürüz. sizin gibi hiçbir başarısı olmadığı için sadece gs ile uğraşan bir zihniyete sahip değiliz.
biz şampiyonlar ligi türkiye ligi ve türkiye kupasını düşünüyoruz. siz bizi izlemeye devam edin..

edit:http://galeri.uludagsozlu...sevinebilen-gs-li-582858/
bu da ispatı
Bir galatasaraylı olarak evet sevindim. Ama bir futbolsever olarak türk futbolu adına üzüldüm.
Ayrıca durumu %100 hakeme kaktırmak doğru değil. ölü bir fener vardı orada.
hakemin gs.formalı kızıyla çektirdiği fotolar ortaya çıkınca, adam kuşku duymaz mı?,.

not:bjk'liyim..
7 puan önündeyken bile insanın kocasından korktuğunun göstergesidir.
Iki tane kirmizi karti verilmeyen fenerbahce'nin hakem hatalarina ugrayan tek takim kendileriymis gibi atip tuttugu, baskaninin yine sacma tehditler savurdugu bir mac olarak sivas-fb, takipcisi galatasarayi sevindiren mac olmustur.
Ayrica fenerbahcenin basiretsiz futbolu ve psikolojik olarak yetersizligi de gozlerden kacmamistir.
Hepsinden ote sike yapan dodoslarin ahlak bekciligi yapmalari ve cirkefliklerini konusturmalari bile "izleyenleri" guldurmustur.
güncel Önemli Başlıklar