bugün

Diyarbakır'da oturan M.S.Ö. (37), 9 yaşındaki öz kızı M.Ö.’ye 1 ay boyunca cinsel istismarda bulundu. Olaydan sonra alınan raporda çocuğun makatında taze kanamalı yırtık tespit edilmesi üzerine ifadesi alınan küçük kız canının çok acıdığını, bağırmaması için babasının ağzını bantla kapattığını söyledi. Babası ise durumu "Çocuklarımın kabızlık sorunu vardı" diyerek açıkladı.

9 yaşındaki kızın kan dondurucu ifadesi;

"Okul bitmeden önce ağabeyim Y.Ö. beni döverek S. amcanın arabasına götürdü. Arabada babam, ağabeyim ve 2 kişi dava vardı. Beni büfeye götürüp içki içirmeye çalıştılar. içmeyince meyve suyu verdiler. Babam beni buradan ninemin evine götürdü. Evde başka odaya götürerek anneme ait iç çamaşırlarını giydirdi. Daha sonra beni yere yatırarak cinsel istismarda bulundu. Kan ve beyaz bir sıvı gördüm. Diğer odaya giderek kapıyı kilitledim. Babam eğer bu olayı birisine söylersem beni ve annemi öldüreceğini söyledi. Yaklaşık 1 ay boyunca böyle yaptı. Bu sırada canım çok acıdı. Bağırmamam için ağmızı bantla ve iple kapattı. Babam bazen beni çağırıp çıplak filmler izletiyordu."

http://www.posta.com.tr/9...t&utm_campaign=gundem
0:00 0:22
(bkz: diyarbakır da bir gün)
Nasıl orospu çocuğu oldum diye anlatabilecek baba sıfatlı hayvan. Allah allah diyorlar allah olsa bunu yaratırmıydı.
Ananızı sikeyim ekranım kusmuk oldu.
Gerçek mi bu ya. Bunlar nasıl oluyor kardeşim. insanlar bunları nasıl düşünüyor. Çocuklarla. Yaşça küçüklerle. Evlatlarıyla. Öğrencileriyle. Bu nasıl iş. Ben anlamadım. Bunları asacaksın asacaksın. Namert insanlar. Bizim insanımız bu hale nasıl geldi kardeşim ya. Anadolu insanı bu değil bu olamaz.
Böyle okuyunca yemin ediyorum bir daha erkek ırkını 500 metre yakıniMA sokmak istemiyorum! Çoluk çocuğa haz duyanların kendileriyle değil 7 ceddiyle değil mensup olduğu dinle değil erkek olmasından dolayı erkeklerle hatta insan dendiği için tüm insanlarla iletişimimi kesmek istiyorum. Hatta böyle şeyler var diye ben yok olmak istiyorum.
Nasıl anlatayım size midemin bulanmasını?
Sana babalık vasfını verenin de seni bu dünyaya getirenin de tövbe allahım.

Böyle haberler ne yazık ki benim dini bir şeyleri sorgulamama sebep oluyor.

Ulan sen babasın baba şerefsiz evladı o.ç
--o sırada türkiye--
müslümanlar noeli protesto ediyor.
--o sırada türkiye--

üzgünüm çocuk.
üzüldüğüm, sinirlendiğim ama şaşırmadığım hadise, üstelik bu sadece ortaya çıkanlardan biri. kim bilir ortaya çıkmayan neler var ülkede.
insanın midesi almıyor artık. Bu kadar aşağılık olunmaz. Ne söylense az. “sakız çiğnemek orucu bozar mı, peygamberimiz ne yemiş, ne giymiş, şunu kutlamak günah mı, müslaman bunu kutlamaz” vs.den ziyade sevgili din hocalarımız(!) bunları konuşuyor olsaydı belki bir adım ileri gidebilirdik.
Artık yeter diyoruz, keşke yeter demekle bitirebilseydik.
Ahlak ve etik sınırlarının dışında, farklı bir boyuttur. Üstüne kaç gün konuşsak sonuca varamayız.
Ciddi şekilde sorunlu bir insan müsveddesisidir.
insan, yaratılmışların en güzeliyken asagilarin en asagisina da böyle inebiliyor!
Ne yazikki bu tur durumlar bir daha yaşanmasın diye ibreti alem olabilecek caydırıcı cezalar yok.
Allah herkese akıl fikir versin. Ne yazikki durum içler acısı.

Not: bu baba takvalı dindar bir baba miymiş merak ediyorum. 5 vakit namaz kılıyor muymuş en azından. Kızın dediğine gören icki içen biri olduğunu anlıyoruz. Ben insan ayrıştırmayı ve yaftalamayı sevmem. Beni bilen bilir. Ben hataları insanlara baglarim. Her insan hata yapabilir diye düşünürum.
Sizler bu başlık altında da muslumanlara çatmaya bir pay çıkarıyorsunuz ya insani cildirtiyorsunuz. Hani muslumanalar dindarlar hocalar bilmem neler pedofiliydi. Hani her kötülük onlardan çıkıyordu. Bu pisliği yapan alcağın dinle bir ilgisi olmadığını görünce bu sefer muslumanlar yorum yapmıyor diye kızıyorsunuz. Ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilmiyorum size. Yeminle igrenc bir zihniyetiniz var. Samimi değilsiniz kesinlikle. Bunu yapan bir hoca çıksaydı Eminim çok sevinecektiniz!
idam cezası hemde taksim meydanında. Şüphesiz balikesirli idamı bazı durumlarda gerekli bulur.
dünyanın çivisi çıkmış.
şimdi bu olay gerçek ise bir türlü, gerçek değil de adamın dediği gibi kayın babası ve eşi tarafından iftiraya uğruyorsa bir türlü. yani her şeyi geçtim, medyada böyle bir haberin dolanıyor olması, gözlerin bu kadar korkunç iddialar görüyor olması bile ne kadar vahim.

bu olayın doğruluğu kanıtlanmadan, marifetmiş gibi ağzının suyunu akıta akıta anlatan insanlar da başka bir tür.

ne sikimsonik bi dünyada yaşıyoruz arkadaş ya.
kafama sıkasım geliyor.

hepiniz iğrençsiniz.
medyanın da, babanın da, karısının da, karısının sülalesinin de Allah cezasını versin.
bu tür canilere verilecek çok yaratıcı ibretlik ceza yöntemlerim var.
nasıl bu kadar hastalıklı bireyler haline geliyorsunuz anlamıyorum yemin ediyorum. Allah belanızı versin çocuğa dokunmak ne demektir,hemde senin kanından olan birine allah belanı versin doğruysa değilse de çocuğa bunları söyletenin allah belasını versin. iğrençsiniz yaa.
böyleleri için idam getirilmesi durumudur.
(bkz: akp döneminde olmuştur).
Butun gun ensest ve bunun gibi sapikliklarin trolluğünü yapan pzvnkler neredesiniz?
Yaptiginiz tröllükler yuzunden gerceten bi gun çikicekler sizi. Noldu kaninizmi dondu? Mutlumuyuz simd yuzsuz babanin kabiz olmus diy ifade vermesi nedir ? Ya gercekten kafalar bu kadar igrencmi bir kiz cocugunun tecavuzunu gerceklestircek kadar soguk kanli ve alcakcami ?
Bana hala bu ulke icin bir umutt var demeyin .
Umutlar her gun tükeniyor . Epilepsi hastasi calisana adam taciz mi dersin , kiza tecavuz edyim derken kolunu kesip gol kenarinda yakan mi dersin, yoksa 35 gunluk bebegini cok afedersin erkek arkadasina veren mi dersin bi yandanda tecavuzu mesrulastirmami dersin .
Eger bi cozumu varsa uretin hadi bu kadar hasta beyini tedavi edin . Şu orrrrrooossspuu evladina cocuk sikersen bir gun yaslaninca donup seni sikecek bi kitle yaratcagini anlatin .
Hic bir sikim olmaz bu ülkeden .
Bu başlık tam olarak orospu çocuğunun tanımıdır. Senin yakın zamanda acılar içinde gebereceğine ilahi adalete itimadım sayesinde inanıyorum da piç kurusu, insan müsveddesi lanet, o çocuk ne olacak? O çocuk hayatı boyunca atabilecek mi o izleri? Geceleri otuz yaşına da gelse ağlayarak uyanmayacak mı? intiharın eşiğinden dönmeyecek mi? Hatta Allah korusun intihar etmeyecek mi? Hayatı boyunca senden intikam almak için hayaller kurmayacak mı? Ahiretin varlığına sırf bu yüzden inanmak istemeyecek mi seninle hesaplaşabilmek için? Geber, diril milyon kere geber.
Neresinden tutsan elinde kalacak vaka. Idam edilseler dahi ucuz kurtulmuş olurlar. Yazık.
eğer doğruysa

bu çok ağır orospu çocukluğu.

yani anlamıyorum

rızası olmayan birine
bir çocuğa istismar
öz çocuğuna istismarda bulunma

yani üçü bir arada orospu çocukluğu.

ulan bir insan kendi çocuğunu da yaşını da geçtim bir insana nasıl yapabilir bunu.

izlettikleri giydirdikleri gördüğü beyaz şey. ulan nasıl düzelecek bu çocuğun psikolojisi.

güzel cennet ülkemin geldiği yerin amına koyayım.
gerçekte en adi orospu çocuğunun işidir.

ama bir de işin şu yanı var:

--spoiler--
Ben tekel bayide çalıştığım için beni kafir ilan ettiler. Kafire iftira atmak günah değilmiş.
--spoiler--

tipik sünni müslüman lafıdır.

baba gerçekten iftiraya uğruyor da olabilir çünkü islamcıda ahlak, edep aranmaz. kafire iftira günah değil diyen tiplerden her şey beklenir. kızın aklına girerler, şöyle şöyle diyeceksin derler. yaparlar yani islamcıdan her iğrençlik beklenir.

olan da el kadar çocuğa oluyor işte. yazık ki ne yazık...