bugün

Bize düşünen adam değil inançlı adam lazım, tabiki 9 yasinda türban takılması lazim bunda garipsenecek bişey yok. Bence 6-7 yasindan itibaren çarşaf ya da türban takılması gerek.
Çocuğun küçüklükten beynini yıkamaktır. Ulan belki takmak istemeyecek nereden biliyon? Zorla yaptırılan şey ona sevap kazandırmaz aksine günahı sana olur.

Not: elhamdülillah müslümanım.
9 yaşındaki çocuğun saçının tahrik edici unsur olarak değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkan durum. isteyen herkes takabilir bunda sorun yok fakat 9 yaşında bir kızın aklı ne kadar bu konular üzerinde kesin karar vermeye yeter ?
çocukluğunu elinden almaktır.
9 yaşındaki çocuğu cinsel obje olarak görüp tahrik olmamak için yaptıkları eylem.
Tiksindirici bir eylemdir. Keşke şu işlerden vazgeçseler artık, bari çocuklara yapmayın denen başlıktır. O çocuk daha tek başına banyo yapamıyor, türban neyine ki onun. Saçını kapatmakla müslüman olunuyorsa, bu ülkede müslüman yokmuş.
Sartlandirarak nesil yetistirme amacinin ilk evresidir.. Gunahtir ya. Yapmayin. Hele bir buyusun kulturunu, dinini tanisin. Kendisi karar verirsin. Bu daha adil ve medeni bir davranis olur.
ben 9 aylık çocuğa taktırıyorum, 9 yaşındaki de takabilir sorun yok yani!

görsel
üzücü olaydır. hatta kanımca çocuk istismarıdır. dokuz yaşındaki çocuğun sex ya da tahrik olma konusunda bir bilgisi oladığı için muhtemelen istemeyerek takacaktır, sesini çıkarmayabilir büyüklerine o ayrı konu.

geçenlerde bir video vardı. küçük kız ben mekkeyi özledim diye ağlıyor. beş yaşında anca vardır. millet de altına allah herkese böyle evlat versin inşallah vs. yazıyor. bunlar gibiler yüzünden dindar olanlar cahildir algısı var. o yaştaki çocuk etrafını taklit eder sadece.

9 yaşındaki çocuğa türban takmak bazı duygularını bastırmaya yarayacaktır sadece. üstelik kişiliğinin oturacağı yaş da dahil buna. sonra ister istemez kötü yerlerde taşacaktır o duygular.
9 yaşındaki çocuğa hiç bir dini eğitim vermemekten iyidir. ağaç yaşken eğilir demişler.
Durakta denk geldim geçen gün alışkınım aslında artık şok olmuyorum. adı üzerinde çocuk zıplıyor gülüyor oyun oynuyor kendi kendine bunlardan tahrik olabilecek insanlar var ki demek ailesi başını kapatmış mı diyelim yok artık amk ailesinin zihniyeti bozuk diyelim.
akıl hastalığıdır.
çocukların dini olmamalı. Kimseye zorla bir din dayatılamaz. Tercih fırsatı verilmelidir.
çocuğun özgür iradesini baltalamaktır.tabii ki inanç eğitimi verilmelidir.ama bu tip somut şekilde, ki o yaşta bir çocuğun açık giyinmesinde dahi seksuellik aranıyorsa , yapılması yobazlıktır.
bunu aklayabilecek hiçbir söz yoktur. din ve vicdan özgürlüğüne de saygısızlık olan bu olay, küçücük bir kızı ergin kabul ederek ne kadar sapık bir zihniyete sahip olunduğunu gözler önüne serer.6 yaşındaki çocuğa nikahın caiz olduğunu söyleyen zihniyetten böyle hareketler görmek şaşırtıcı değildir ne yazık ki.
Çocuğa bunu takan kişinin beynine oksijen gitmemesi durumudur.
islamın baskı ve yobazlık dini olduğuna kanıttır.