bugün

maalesef ülkemizde yaşanan büyük şerefsizlik.

http://www.habergzt.com/i...cuga-taciz-iddiasi/30163/

allah gani gani belanızı versin.
Yok artık.

Kelimeler kifayetsiz.
Orospu çocukluğunun en üst seviyesidir. Ülkemiz de olmasaydı şaşıracagım olaylardandır.
9 yaşındaki bir çocuğun şehvet unsuru olduğu hakkında ş0phesi olmayan yobazlar için normal bir durumdur. Nede olsa efendilerinin yolundan gidiyorlar.
ve yine taciz eden şerefsize hiç bir şey olmayacak. neden? çünkü din adamı. mahkemeye cübbeyle falan çıkar yırtar. Burası böyle bir ülke.
insanlık batak çarkına muhakkak girecekti, alamet i kıyametin ince kumları bunlar, lakin bu döneme tanıklık etmek gerçekten içinde zerre insanlık kalmış kişiler için eziyet teşkil etmekte..

Tüm insani duyguların teberrudu safhasında, bir insan olarak yaşamak istemek, zakkum tarlasında gül açmasını beklemek gibi.

Elinden bir şey gelmemesi cabası kedere, tüm olacak olaylara buğz edip tedbirlice insani duyguları muhafaza etmeye gayret etmek bu isnadla daha da fazla üzerine düşmek urvet ül vuskadır...

Umarım insanlığın kötü çizgisinde zerre payımız olmaz ve ona karşı dik durabilen neferler oluruz.
Abi hep mi isabet olur ya ? hiç şaşırmıyorum artık ensar olayından sonra. Pedofililer hep hacı hoca tiplerden çıkıyor.
Allah belasını versin o ayrı da adamın cami cemaatinden, dinci yobaz kesimden olduğuna dair bir ibare yok.çocuk sıkışıp cami tuvaletine girmiş adam da onu oraya kadar takip etmiş ve istismara kalkışmış.

En ağır cezayı alır inşallah.
cami gibi yerlerin çoluk çocuğa uygun olmadığının göstergesidir. artık sahip çıkın çocuklarınıza noolur.
Adamlar tecavüzü ibadet haline getirmiş, ibadethanede yapmaları normal..
Ya cemaat yurdunda, ya camide, ya tarikat şeyhinin evinde olmasına alıştığımız taciz örneklerinden biri dahadır.
Artık taciz tecavüz denince, aklımıza gelen tek yerlerdir ne yazık ki...
Eskiden sokakta, parklarda yaşanır, ne idüğü belirsiz adamlar derdik.
Ama şimdi ne idüğü belli adamlar tarafından taciz ve tecavüze uğruyoruz. imdaaaat!!!
ülkenin yarısı sübyancıymış haberimiz yokmuş.

demek otobüste metrobüste gördüğümüz bir sürü kişi bir yerlerde çocuklara tecavüz eden orospu çocukları. biz de bunları adam sanıyoruz.

allah hepinizin belasını versin.
Camilerin çocukların uzak tutulması gereken yerlerin başında geldiğini kanıtlayan olaylardan biridir.
müslümanın değişmez kederi...

kaderde varsa düzmek, düzülmek,
neye yarar üzülmek..
suç işlemiştir. cami tuvaletinde olmuş olması, umumi bir yerde yaşanmış olması dışında pek bir anlam taşımamaktadır.
Saeece yazik oldu cocuga... evet simdi suclu icerde ama bu olayi unutturmaz...
Bu habere şaşırmadım ve şaşırmadığım icin kendimden utandım. Sonunda bunlara bile alıştırdılar bizi.
çocukları dinden uzak tutmak gerekiyor. açık net. 18 yaşına gelsin seçsin dinini ya da seçmesin.
müslümanların tapınağı olan camide gerçekleşmiştir. tabi ki gerçek islam bu değil.
Yorum yapmaya bile utanır olduğum durum.. Beynen ve ruhen çıkmaza sokuyor..
o değil de bu akp'nin bütün aile ve sosyal politikalar bakanları kadın. kadın olunca insan daha sağlam şeyler bekliyor, tam tersine gırla gidiyor bu tip olaylar.
Allahsız dedikleri insan tam olarak bu. Şerefsiz desek onun bile bir sınırı vardır.
Bu tür olaylar genelleme isi degil bu kişisel bir orrospu çocukluğu.

Ama gerçekten ne oluyoruz yahu? Surekli surekli taciz tecavüz pedofili sapkınlık cinayet. Yemin ederim yaşanmaz oldu ülke. Gölgemizden de korkmak artık eziklik degil gereksinim.
insanların mayası mı bozuk? Yoksa Sonradan mı böyle oluyorlar anlayamıyorum ama bu toplum hiç iyiye gitmiyor. Eğitim seviyesi, aileye, kadına, insana saygı kalmıyor artık. Giderek sapıklaşıYor, hırsıza, uğursuza, ite kopuğa dönüşüyoruz.
Bu bozulma ne zaman başladı?
Güzide ülkemde her yer pedofili dolu.