bugün

Kesinlikle 9 yaşındaki bir çocuk için dünya cennet yerine cehenneme dönüşmüştür. Bir düşünsenize 10 yaşında 5. sınıftayken doğuran bir kız var. Ve daha doğurma hakkında affedersiniz bir bok bilmiyor. E ne olucak bu kıza? Sonra 7. sınıftayken kızı olduğunu söyleyince bütün sınıf gülsün. Eğer böyle bir karar olunca göç ederim ülkeden.
doğru olsun ya da olmasın iğrenç ötesi bir söylemdir. Bu bildiğiniz pedofilidir ve ağır bir suçtur. parazit, geni bozuk islamcılar yine hız kesmiyor. bir de sapıklıklarına rağmen diğerlerine bok atmaya bayılıyorlar. ne iğrenç adamlarsınız ya. midelerimiz kaldırmıyor artık bunların pis söylemlerini. bunları arabistan'ın kızgın çöllerine atacaksın, pişsin dursun godoşlar.
Kur an bir çocuğun nikah yaşını parasını kontrol edebilecek bilince sahip olduğu zaman olarak belirler..

Yani 9 yaş değil 12 değil 15 değil hatta 18 bile değil..
Ülkede 9 yaşındaki bir çocuğa bu gözle bakabilen birinin bir takım mevkilerde olmaması gerekirken yaşanan olaya bakın. O yaştaki çocuk oyun oynar, okula gider. Sen jinekoloji bilgisine sahip misin de bunu söyleme hakkını kendinde buluyorsun?
Kadın cinayetleri almış başını gitmiş adam çocuklara göz dikmiş. Ne diyeyim, ateşiniz bol olsun.
Cumhuriyet, oda ve sözcü gibi kaynaklarda geçen yalan, iftira ve çarpıtma ile haber yayınlamaktan çekinmeyenlerin ısıtıp ısıtıp önümüze koydukları bir safsata.

(bkz: bir deli kuyuya taş atmış)

https://www.diyanet.gov.t...iz-bir-haber-uretilemezdi

görsel
kurana temel alarak verilmiş bir fetvadır. ilginç birşey de yok ki hani.

buharide de yazmamış mı, hz. Muhammed ayşe 9 yaşındayken zifafa girdi diye.
Hatta devamında hz. Ayşe'nin dilinden olaylar anlatılıyor.

Buhari'nin sahih hadislerini yalanlamak dinden çıkarabilir değerli arkadaşlar. E o zaman sahih hadislerce bildirildiği için yapılan namaz ibadetini de reddediverin, ne olacak ki dimi * . Yok öyle işine gelmeyeni çıkar, işine gelmeyeni değiştir, kafana göre dini yont, yozlaştır.

Bir dini kabul ediyorsan olduğu gibi uygulayacaksın. Reform yapmaya kalkışmayacaksın.
Ne tesadüf di mi 9 yaş?
Ama biz Muhammed 9 yaşındaki çocuğu kadın diye koynuna almış, buhari bile bu bilgiyi onaylıyor dediğimizde yemediğimiz hakaret kalmıyor.
Benim adım Dâra
12 yaşındayım ama 15 koyun ediyorum
Küçücük parmağıma kocaman bir halka taktılar
Nişan yüzüğü diye
Minicik bedenime bembeyaz bir kefen giydirdiler
Gelinlik diye
Hala şekere ağlayan küçük bir kız çocuğuyum ama
13 ümde evliyim
Yaşıtlarımla seksek oynama vaktim ama
14 ümde hamileyim tek ayak üstünde zıplayamam ki
Arkadaşlarım oyun oynamaya çağırıyorlar ama çıkamam ki
15 imde ev işlerini yapıp çocuk bakmalıyım
16 sındayım cennet bağıyım ama cehennemi yaşıyorum
17 sindeyim koca dayağı da başladı kocadır sever de döver de
18 ime varmadan ölüyorum ama bu defa dövmekle kalmadı öldürdü
Sapık zihniyettinizin kurbanıyım
Kör sağır vicdanlarınıza sesleniyorum!
Benim adım Dâra
Hala 12 yaşındayım..
(Demhat Firaz)

hüseyin solak
görsel
Pedefolinin kaynağı aptal islamcılardır. Sapkın ziyniyetleriyle bide millete bok atarlar.
oha benim gibi seks düşkünü bir cinsel varlık bile o kızın reşit olmasını bekler. nasıl yaratıklarsınız siz.
Amk Bizim millete kalsa 12 yaşında (buluğ çağında) kocaya verecekler çocuğu

Allah'tan medeni hukuk varda 18 inden önce nikah vs olmuyor.
diyanet işleri değil tımarhane resmen. neyse şimdi terbiyemi bozmayayım.