1. 1.
    diyanet işleri değil tımarhane resmen. neyse şimdi terbiyemi bozmayayım.
    2 -1 ... venuszirvede
  2. 2.
    Amk Bizim millete kalsa 12 yaşında (buluğ çağında) kocaya verecekler çocuğu

Allah'tan medeni hukuk varda 18 inden önce nikah vs olmuyor.
    3 -2 ... winnerboy
  3. 3.
    oha benim gibi seks düşkünü bir cinsel varlık bile o kızın reşit olmasını bekler. nasıl yaratıklarsınız siz.
    2 -1 ... amgurulugations
  4. 4.
    Bu nasıl bir sapkınlıktır anlamıyorum arkadaş. Ulan bir de müslümansınız, allah kitap falan diyorsunuz... gerçi bunları yapan kesim genellikle anormal hareketler sergiliyor.
    Ne diyelim ki lanet olsun!

T: iğrenç bir söylem.
    11 -1 ... queenn of darkness
  5. 5.
    Pedefolinin kaynağı aptal islamcılardır. Sapkın ziyniyetleriyle bide millete bok atarlar.
    6 -2 ... huzursuzkek
  6. 6.
    bunun sebebi suriyelilerdir, kalıbımı basarım. suriyelileri akrabalık ilişkisi aracılığıyla türkiyelilerin içinde eritme projesi. sıcak iklimlerdeki kadınların daha erken ergenliğe girdiği bilinen bir gerçek.

türkiye yakında cahiliye dönemine girer. bir kızı 9/12 yaşında evlendirmeye çalışmak, o hiçbir şey bilmeyen kızları, diri diri gömmekten başka bir şey değildir.
    1 -1 ... kiyiboyucaddesi
  7. 7.
    Vay amk...

bunu yazan/söyleyen göt verenler, aişe'nin evlilik yaşını 18 yapmak için sayın bahçeli'nin (bkz: 40 yapar) hesabından daha tuhaf bir hesabı bebeklerin bile yutmayacağı yalanlarla bize sunuyorlar...

Sayın yetkililer henüz hayz olmayanların iddetini açıklayan (bkz: talak suresi 4 ayet) ne yapacaklar merak ediyorum... (bkz: aişeyi kurtardınız talak suresini ne yapacaksınız) diye sorar (bkz: mustafa öztürk)
    2 -1 ... kralzeus
  8. 8.
    iğrenç bir söylemdir. 9 yaşındaki çocuğa (bakın çocuk diyorum, kız ya da kadın değil) ne diyeceksin.
    kızım bak, bu sapık beyinsiz adam var ya, seninle evlenmek istiyordu, biz de verdik seni, artık onun ailesindensin, onun karısısın.
    mı diyeceksin. allah belanızı versin...

9 geç kalınmış bir yaş. bu 9 yaşına giren kız evlenebilir diye fetva verenlerden güncelleme yapmalarını istiyoruz. anne rahmine düşen kızla evlenilebilir şeklinde.

tekrar söylüyorum allah 1000 türlü belanızı versin sapık iğrenç yaratıklar topluluğu.
    1 -1 ... toyboxtan cikan oyuncak
  9. 9.
    Evliliğin cinsel olgunluk değil ussal olgunluk gerektiren bir kavram olduğunu diyanet camiasından anlamalarını beklemek çok mu anlamsız... bu kadar basit bir şeyi anlamalısınız... hepiniz mi sapıksınız, hepinizin mi eli sikinde... nasıl mahluklarsınız...
    1 -1 ... kralzeus
  10. 10.
    bu fetvayı veren kişiye soruyorum.
    ulan amk sapığı, senin kızın olsa 9 yaşında evlendirir misin yrk.
    1 -1 ... toyboxtan cikan oyuncak