bugün

Adam

"babanın öz kızını öperken şehvet duyması haram değildir

evlatlık ile evlenilebilir

sol elini kullananlar şeytandır

ve bunun gibi aşağılık, leş şeyler. "

Diyor ve bir ton eksi yiyor.
Yani bazılarına göre bunlar iğrençlik değil, normal şeyler...
..
Olmayan karakterinizin, kişiliğinizin.......
başlığı sol tarafta görünce kendimce "kesin yine dincilerin işi" dedim ki öyleymiş de. şaşırttı mı? tabii ki hayır.
aq bunlardaki beyni kusa taksan ters ucar
acaba ben mi müslümanım bunlar mı?
söz konusu beyan "9 yaşındaki kız hamile kalabilir, bunda anormal bir şey yok" mu yoksa "9 yaşındaki kız bile biyolojik olarak hamile kalabilir, ama bu bunun normal olduğunu göstermez" mi?

bu gibi hassas konularda bu gibi ince detayların önemli farklar yaptığında kaynak da gösteriniz ki bilelim kim götlük yapmış kim manipülasyon.
söz konusu beyan "9 yaşındaki kız hamile kalabilir, bunda anormal bir şey yok" mu yoksa "9 yaşındaki kız bile biyolojik olarak hamile kalabilir, ama bu bunun normal olduğunu göstermez" mi?

bu gibi hassas konularda bu gibi ince detayların önemli farklar yaptığında kaynak da gösteriniz ki bilelim kim götlük yapmış kim manipülasyon.
regl olan her kadın ( yaşı far ketmez ) artık doğurgandır. ancak 9 yaşında regl olan var mıdır (?) onu bilemem çünkü kadın değilim.

gelelim diğer konuya, öz kızını öperken tahrik olan babayı eşşekler gondiklesin...bir daha kıçının üstüne oturamasın...ölene kadar cıvık sıçsın...kolon kanseri olsun...
diyanet sunniliğe bağlı olduğu için dinde olanı açıklıyor. sizin dininiz bu zaten nesine bu kadar alınıyorsunuz onu da anlamadım.

c. Hz. Aişe anlatıyor: “Ben altı -bir rivayette yedi- yaşında iken, Hz. Peygamber (a.s.m) benimle evlendi, dokuz yaşında da benimle birlikte oldu” Hadisi, Buharî, Müslim, Ahmed b. Hanbel rivayet etmiştir.(bk. Neylu’l-Evtar, 6/120).
https://sorularlaislamiye...kac-yasinda-evlenmistir-0
Bazı angutlar seyretsinde, iftiramı atılıyormuş, gerçekmiymiş, gerçek o çocuğu başkalarımıymış yoksa kendisimiymiş anlasın.
https://m.youtube.com/watch?v=rm0H8kv4Sig
güncel Önemli Başlıklar