bugün

Senin sıfatını sikim ben.

Daşşak geçilen çocuklardan biridir.
" orospu çocuğu " nu tam olarak tanımlayabilen sözde insanların yaptığı eylem.
Böylesini çükünden asacaksın ibreti alemi için...
bakıyorum da bu tarz başlıklara herkeste bir karalama bir yargı bir dışlama küfür gırla gidiyor.
siz etmiyorsanız bu haltı kim ediyor?

ben mi yoksa şerefsizlik etmeyin hepinizin kanında var bu pislik. sorsak o adama ben de etmem der kim der ki ederim eee sonuç ne sadece bu başlık altında ahlak yarıştırmak hangimiz daha ahlaklı . alllah belanızı versin.
böyle bir giride ilk kez yazdım ama bunu demem gerekiyordu sizin yüzünüzden uyuyamıyorum o çocuğun ne günahı vardı ne istediniz fuckbuddyler yetmiyor mu? evli, kadınlar yetmiyor mu? yediğiniz naneler fazlasıyla var gidin onlarla edin ne edecekseniz benim çocuğumdan bizim çocuklarımızdan yarınlarımızdan uzak durun hayvan herifler.

edit: eksileniyoruz çünkü sarmadı beğenilmedik niye? ben de sizin gibi demedim diye ahlak yarıştırmadım diye

varın eksileyin bu ülkede hayvanlar konuşsa da sizden hak talep etse . şimdi devam eksilemeye.
Kars'ta yaşayan Mert Aydın'ın öldürülmeden önce otopsi raporunda anlaşılan durum. bunu yapan aşağılık varlıklara en kirlenmiş sözleri armağan ediyorum.
orospu çocuğu lafının bile az geleceği insanın yapacağı bir şeydir. türkiye'nin ne hale geldiğini, pedofili olan insanların artık özgürce hareket ettiğini gösterir.
akp döneminde olmuştur.

sinirden gelen edit: buna da eksi? ne o lan, pedofili mi var sözlükte?
2. edit: varmış lan 3-4 kişi. vay amk.
Daha neler neler göreceğiz bu insanlar idam edilmedikçe aslında idama karşıyım ama artık son çare buymuş gibi geliyor, bunu bir insan nasıl yapar vicdanı hiç mi sızlamıyor yok mu onun o yaşta yiğeni yok mu akrabaları 9 yaşındaki çocuktan ne isterki insan çok meraklısan cinsel ilişkiye evlen hanımınla ne bok yiyorsan ye.
Bu kadar şerefsizler küçüken ne ile beslenmiş merak ettim doğrusu.
--spoiler--
idam çok güzel, sen de gelsene.
--spoiler--
küfür etmek neye yarar suç aletini kesip ağzına verceksin o da kesmez ama..
asmayacan, kazığa oturtacan böyle adamaları.
ya benim sinirlerim mi bozuldu anlayamıyorum sizi ya herkes tecavüzcüye düşman kesilmiş işkence yöntemi belirtiyor.
bunu yapınca çok mu namuslu adam oluyorsunuz bakın ben yapmıyorum tuzum kuru demenin bir yolu mu bunlar atıp tutmak ülkeye bu yukarıda yazılanlardan cezalar gelse şurdaki adamların alayı falso verir.
sebep ahlaklı görünmek uludağ sözlükten kız düşürmek yok unutun beyler bunu.

siz sadece şu zihniyet için bir çaba üretin .fikir belirtin şunu diyin mesela
bu zihniyetteki insanları devlet saptamalı evlere psikolojik destekler verilmeli karakter pedofilli bozukluğu olanlar cinsel sorunları olanlar hafif kayanlar ne biliyim onca ahlaksız zihinler var onları tespit edelim doktorlar psikoloji okuyanlar bir el atsın devlet bişiyler yapsın .bunları desenize.
Pedofilidir. Çocuk istismarı, tecavüz ceza almadığı sürece boyle şeyler olmaya devam edecektir. Merte tecavüz eden midesiz bulununca ne olacak? Ya çok az ceza ya da cezasızlık.

Türkiye de düzeltilmesi gereken en önemli sorunlardan birisidir çocuk istismarı. Dur demeye baslanmalı artık. Gerçi geç bile kaldık...

(bkz: çocuk bedenime dokunma)
ülkemde artık çocuk tacizcilerine ve katillerine idam cezası verilsin , söz bitti artık.