bugün

nobel barış ödülü verilmesi gereken çaycıdır.
yemedi içmedi kahvedeki emekli amcaların içtiği çayların paralarını biriktirerek 9 villa 7 benzin istasyonu 2 tane de şirket kurdu. vala bravo. kesinlikle çalmadı.

görsel
bu varlığa sahip oldugunu iddia edenler akpliler. adam bende var demiyor ki. varsa ispat edin size vereyim diyor.

"hem 11 sirket 9 villasi var diyosunuz, hem de gömleğin fiyatını soruyorsunuz" bu kadar malı olduğunu iddia ettiginiz adama gömlek fiyatı mi sorulur demiş gürsel anladığım kadarıyla.

gemicikleri soramayan çomarlar, çaycının gömleğine takılmış.

dipçe: siyasete girip de pisliğe bulaşmayan biri olamayacağını düşünüyorum. akplisi chplisi, muhtari belediye başkanı dahil.
az daha okuyarak çaycı olmak varmış.
bi tane kitapçıları da vekil olmuştu bunların daha sonra metresliğe kadar yükselmişti.
gürsel tekine gömleği nasıl aldın diye sordular 9 villa 7 benzin istasyonum 3 şirketim var dedi. peki gürsel kardeşim gömleğin amk, o gayrimenkulleri, şirketleri nasıl aldın birader?

çaycılığın getirisi 9 villa 7 benzin istasyonu ise ben işi gücü bırakıp istifa edeyim çay ocağı işleteyim. ak partiye yolsuzluk yapıyor diyenler neden kendi içlerindeki hırsızları temizlemiyorlar.
Bir bakan 700.000 bin tl lik saati nasıl alabiliyorsa öyle edinmiştir belki.

Hani bakan faturasını göstermişti ya parasını ödedim diye...
çünkü çaycılık çok kazançlı bir iştir, ama herkes kazanamaz öyle, bazı özellikler olması lazım. bu malvarlığını muhalefette çaycıyken yapmış ya bir de iktidarda çaycı olsaydı
Bu adamın akplilere mal varlığı üzerinden saldırdığını biliyor muyuz? Biliyoruz.

Kişi kendinden biliyormuş meğer işi.