1. 1.
    Muhteşem konut ve işletme serveti olan gürsel tekin’in “hayatımda haram lokma yemedim.” ifadesiyle biten demecinin başlangıcı.

http://www.cumhuriyet.com...n_fiyati_sorulur_mu_.html?

Bediüzzaman said nursi’nin dediği gibi;

9 villa 11 şirket 7 benzin istasyonu

Yani diyor ki zerratı günahlardan mürekkep olan bu sistemin hükümetleri her zaman böyle olacak ve kim gelse çalacak. Öyleyse dine asgari zarar veren kimse o başa geçecek biçimde oy kullanmak gerekir.
    4 -15 ... lightsaber
  2. 2.
    Acilen tüm ülkenin ateist olması gereken durumdur..

Günümüzde nerde allah din kitap varsa orda tecavüz hırsizlık sapıklık var...
    2 -2 ... gezdimgordumyenildim
  3. 3.
    Önderinin amerikada çiftliği olanlara bak hele nelere takılmışlar.
    3 -2 ... flat head
  4. 4.
    Her çaycının hayali...
    1 ... luzumsuzbiliyorum
  5. 5.
    Bence bir araştırma komisyonu kurulsun ve araştırsınlar mal varlığının kaynağını ama söyleyeyim akpli vekillerin red oyuyla reddedilir( mhp yi saymıyorum içine dahil). Niye mi? Gürsel tekin'in mal varlığının araştırılması başkalarının mal varlığının araştırılmasına sebep olur da ondan.
    3 -2 ... ebu zindik
  6. 6.
    Hayırlı işler.
    1 ... sparrow0
  7. 7.
    oy kullanmamanın ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ortaya çıkarmıştır.
    işçi hakları, yoksullukla mücadele, asgari ücret vesaire konuşan adamın bu kadar parasının olması..
    bilemiyorum altan bilemiyorum değil ben bunu biliyorum hatta hepimiz biliyoruz tok açın halinden anlamaz
    1 ... peyniraltisuyu
  8. 8.
    vekil maaşıyla mı almış onları? akp torpil yapıyorcu yazar kardeşlerimizin cevaplaması için bırakılan bir sorudur.
    1 ... masklavi
  9. 9.
    şirket sayısı bir anlam ifade etmez. edinim kaynaklarının gayrı meşru olduğu kanıtlanmadıkça taşınmazlar ve iş yerleri de aynı kefededir.
    1 -4 ... monk of monkmountain
  10. 10.
    Arkadaşlar günaydın, Türkiye’de yaşıyoruz ve siyasilerden bahsediyoruz.
    Oley
    1 ... hakan yavas