1. 1.
    chp nin organize ettiği sözde adalet mitingi.

ulaşım beleş, ekmek arası köfte ekmek beleş, su beleş, organizasyon giderleri beleş.

devletin imkanları sonuna kadar, kanırta kanırsa kullan sülük gibi em, sonra adalet için miting düzenle.

bu kafaya ulaşmak için bu chp li kitle ne yiyip, içiyor. müminler.
    6 -21 ... atechso
  2. 2.
    Beles koftecilerin gelmeye basladigi sozde adalet mitingi.

Nerede capulcu var toplanmis.

Mal tepe, bu kadar mali bi arada simdiye kadar gormemistir.muminler.

Pesin edit. Unutulmasin o meydan ak parti nin eseridir,kekolar.
    18 -81 ... atechso
  3. 3.
    Sözde miting çünki gerçek bir miting olsa idi böyle bir pazar günü halk mağdur edilmezdi.
    10 -40 ... fait saik kabasiyanik
  4. 4.
    sonrası için endişeli olduğum mitingtir. Çeşitli provakasyonlara maruz kalmamasını umut ediyorum. Her zaman herkes için adalet!

Viva la revolution!
    (Yaşasın devrim)
    16 -6 ... seymour glass ii
  5. 5.
    Şu başlıktaki ilk 3-4 entry aktroll entryisi ise, amacına ulaşmış olan mitingdir. herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor.

Adaletin herkese lazım olduğunu göstermek için iyi bir başlangıç.
    20 -7 ... anarsistimam
  6. 6.
    milyonların oluk oluk aktığı "adalet" mitingi.
    11 -4 ... frekans
  7. 7.
    Maltepeyi önceden hiç bu kadar kalabalık görmedim.yürüyenleri gördüm hoşuma gitti,birazdan bende aralarına katılacağım.
    21 -3 ... ctyyvz
  8. 8.
    Kadıköy - tavşantepe metrosundan "huzurevi" durağında inerek sahile doğru 25-30 dklık yürüyüşle ulaşılabilinir.
    3 ... platinlinin altindaki cherokee
  9. 9.
    büyük bir demokratik eylemin taçlandırılması.
    en büyük pay çok kızdığımız kemal kılıçdaroğlu'nundur.

o değil.

lan devlet kesesinden her yerde yüzlerce akp mitingi yaptınız, gemiler, otobüsleri bedava tahsis ettiniz, devlet kesesinden yemek dağıttınız, devlet kesesinden trilyon harcadınız, ulaşımı kestiniz.

onlar sorun olmadı da, şimdi parti amblemi bile olmayan adalet mitingi mi bir tarafınıza battı?

hadi defolun gidin.
    44 -5 ... antik sarapci
  10. 10.
    Kılıçdaroğlu nun HDP den ayrılması lazım artık. Kandırıldık diyip ayrı devam etmeli.
    5 -13 ... benimnickimyirmibesharfli