bugün

Olmayan karar.

Düşünün bu adamlarla biz aynı sözlükteyiz.

--spoiler--
tayyip erdoğan olmasaydı şaibeli seçim ile başkan olacaktı uyaniklar.

--spoiler--

Ne yiyip ne içiyorlar acaba, yada büyü falanmı yapıyorlar yedirip içirip.
hayali, sahte seçmen taşındı diyorlar ve sayıyı 11 bin küsür olarak söylüyorlar. oysa cumhurbaşkanlığı seçiminde nüfus 172 bin bu seçimde ise nüfus 174 bin. hayali seçmen var ama akp kendi hayali sahte seçmen yaratıyor gibi. bir de polis operasyonu var bu konuyla ilgili. şaka gibi bir olay. hayali seçmen taşındıysa nerde bu 11 bin kişi ben de akplilere soruyorum.
Avcunu çukur tut belki gökten üç elma düşer. Bir sana, biri binaliye üçüncüyü de sen bul dediğim sözlük başlığı.

Not: " ne kadar sallarsan salla, düşer dona son damla" bir lümpen türk atasözüdür. Başlığa ve entarisine uygundur. Lütfen silinmesin.
Cami de bile avanta yemek yiyen nesile işaret eden entarisiyle dikkat çeken nadide başlık.

Not: ye ye nereye kadar Muhterem...
imam- müezzin maaşı, cami elektriği- suyu devletten, kumanya akp' den ye recep ye... "Cennete el kesedinden vip turizm" bu olsa gerek.
ilçeye uranüs'ten gelenler yakalanınca ortaya çıkandır. adamlar haklı beyler.
benim tereddütüm şu. muhtemelen kendileri için taşıdıkları seçmeni şuan yakıyorlar. yani tekrar seçim yapılırsa kendi oyları düşecek.
kabe'deki dualar yetmeyince mi ?
beklenen bir durumdur. bu kadar usülsüzlük varken normal. eğer ak parti kazansaydı bu millet inanırdı seçimin şaibesiz olduğununa. kazanmadığına göre şaibe var.
güncel Önemli Başlıklar