1. 1.
    Yine stepneliğini yaptığı açıklamadır.

--spoiler--
    Bahçeli: istanbul'da bir kargaşa yaşanmaktadır, yeni bir seçim düşünülebilir.
    --spoiler--

Kaynak: https://tr.sputniknews.co...tanbul-oy-itiraz-kargasa/
    11 ... alkolik oldum
  2. 2.
    türkiye genelinde %6 oy aşmış tırt parti liderinin açıklaması.
    faşizanlığı, kutuplaşmayı bu millet artık tarihin kara sayfalarına attı.
    9 -3 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    (bkz: susun deli konuşuyor konuş deli)

Bu adamı milliyetçi camia bile takmıyor artık.
    6 ... consigliere
  4. 4.
    Karmaşayı çıkaran sizsiniz gargamel bey! Sana verdiğim oylar haram zıkkım olsun! Irademi ampüle peşkeş çeken sana ve vekillere lanet olsun kan kusun inşallah!
    8 -1 ... kurtcebe noyan
  5. 5.
    yüzde 6 lık küçük enişte konuşuyor.

mansur yavaş başkanlıktan çekilsin demişti, tokadı yedi. yetmemiş.

saray kendisine provakasyon görevi vermiş. organize suç örgütü lideri olan finolarıyla birlikte ortalığı nasıl karıştırırız onu hesaplıyor.

50 yıl sonra en büyük başarıları istanbul da bir ilçe almak. onu da nasıl aldıkları ortada. dsp sağolsun. hala utanmadan istanbul üzerine fikir yürütüyorlar.

kendisinin muhattabı kozan. kozan daki çakma mafyasıyla uğraşsın. koltuğunu kaybetti çünkü.
    4 ... uzakyolun yolcusu
  6. 6.
    fox tv muhabirini azarladı. " ortalık karıştırıyorsunuz, size cevap vermeyeceğim" dedi. hazretlerine istediği soruları sormazsanız sinirleniyor. o zaman al a haber, cnn muhabirlerini yap toplantını. demokrasi, özgür basın sizin neyinize.
    10 ... nadia nadia
  7. 7.
    mhp'de hala ülkücüler kaldı mı bilmiyorum, benim çevremden mhp'de kalan yok. ama mhp'de kalan ülkücüler varsa şu adamı köyüne yollasınlar artık. bu 50 senelik parti geçmişte de bazı hatalar yaptı ama bu kadar rezaleti hiç yaşamadı.
    3 ... ateistvaiz
  8. 8.
    gerçekten hala bunun peşinden giden var ya inanası gelmiyor adamın. Ama sağ kültür böyle sahibine hizmet kültürüyle bezeli normal.
    ... monsterman34
  9. 9.
    Neden ülkücü olunmaz tekrar tekrar gösteriyor püskevitçi reis.
    3 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Junior tayyip edasiyla takildi.

ortaligi karistiran suyu bulandiran sensin karaktersiz ahmak!
    4 ... portatif