1. 1.
  pazar saat:08:30 da alsancak doom kilisesinde yapılacak ayin buluşma*.
  -2 ... like a rolling stone
 2. 2.
  kesinlikle katılınalacak olan organizasyon. tüm izmirli arkdaşlar davetlidir. gelirken yaren şarap getirmeyi unutmatyın bide fırından sıcak ekmek alın haa...
  -1 ... pink floyd
 3. 3.
  dört gozle beklediğimiz zirve ben gelemiyecegım ama tum kalbim sizlerle *.
  -1 ... gerçek
 4. 4.
  7 nisan 2006 cuma namazi zirvesine alternatif olacak zirve.zira misyonerlik çabamızın olmamasına rağmen körü körüne müslümanlığı benimseyip işi gücü sağa sola bok atmak olan bir takım uludağ sozluk userlarının da katılımını beklemekteyiz.kilisede buluşulup dışarda çay içilip tavla oynanıp kahvaltı edilebilmektedir.ama orç tutmayıp karizma yapanlarıda beklemekteyiz ellerindeki sigara ve sularıyla katılabilirler (bkz: karizma yapmak icin oruc tutmayan ogrenci modeli)
  2 -1 ... morkeste morke
 5. 5.
  yobazlara laf edemeyen, ancak ülkesini milletini seven ancak sadece inancı farklı oldugu için bu insanlara ayrımcılık yapan faşistlerin dumur duruma düştügü ve laf sokmaya çalıştıkları ve oltaya nede güzel düştüklerini iyice anlatan organizasyon...
  1 -1 ... pink floyd
 6. 6.
  "lüften sonuna kadar okunsun.
  türkiye cumhuriyeti'nin anayasasında bu ülkenin dini "islam" yazar.
  türkiye cumhuriyeti'nin bir önceki devri yüzyıllarca varlığını sürdürmüş osmanlı devleti'dir.osmanlı devleti'de bir islam devletidir.ama osmanlı'nın uzun yıllar varlığını sürdürmesinin nedeni azınlıklara ve farklı inançları olan kişilere hoşgörülü olması ve asla onları islam dinine katılmaya zorlamamasıdır.
  ve şuan baktığımızda türkiye'de islam dini dışındaki dinlere mensup insanlar vardır.islam dinine mensup olanlar onları osmanlı'nın hoşgörüsü ile oldukları gibi kabul etmek zorundadır.
  herkes inancını seçmekte ve yaşamakta serbesttir,tek koşul kimsenin inancına dil uzatmamak ve dini kendi içinde yaşamaktır.çünkü din 2 kişiliktir:yaratıcı ve insan" dediğim başlık.
  4 -2 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  din nedir bilmeyenlerin açmış olduğu başlık.körükörüne din benimsediğimi nerenizden çıkardınız diye sorasım geldi.
  ayrımcılık yapma diye birşey de yoktur.zira durup duruken kilise başlığı açan ben değilim heralde demek de farz oldu artık.

  * bırak yaw çocuklar eğlensin. ha o tanrı ha bu tanrı...
  * olmaz yiğenim bunlar reklam yapıyo. yoksa kimsenin sikinde değil inançları.
  1 -1 ... deli dumrul
 8. 8.
  ilk durup dururken açan kim diye merak ettiren ve hala daha amacı anlayaman birilerinin oldugu, ülkemizde din,dil,ırk faşistliginin geldigi düzeyin bi şeklinin sergilendigini ve din üzerinde reklam yapma denen o tanımı kimin yaptıgına dikkat etmesi gerekenlerin aslında ne kadar dindar olduklarıda düşündüren yobazlara laf ettirmeyenlerinde ne kadar yobaz görünümlü olduklarını gösteren başlık...
  ... pink floyd
 9. 9.
  hala amacı anlayamayanların okudugu yazı diyecegemiz olay...
  ... pink floyd
 10. 10.
  başlığı anladım anlamasına da sizin bana faşit deme sebebinizi anlamadım.beni kendileriyle karıştıranlar var.
  ama din tarifini bilin diyesim insanlar da var.
  ... deli dumrul