bugün

9 Mart 2018 Nilüfer balgöç lokalinde saat 20:00 itibari başlayacak bir ihtiyarlar heyeti zirvesi olacak.
feribota binip katılacağım zirve. bur-sa-lı-yız.
1. nesil olarak belki katılabilirim, kadronun derinliği önemli.

edit: alkol olmayacaksa baştan yokum.

edit2: hastaneye yakın olmalı, anksiyete ve panik atak hastasıyım. bazı bazı kişilik bozukluklarım mevcut.

edit3: cebimde her daim xanax ım var.
40 yaş üstü ihtiyar heyetinin bir parçası olarak çoluk çocuk torun tombalak katılmayı planladığımız zirve.
yolun yarısına varmama 1 sene kalmış bir ihtiyar olarak hunharca katılacağım zirve.
15 yaşındayım anneme sordum izin vermedi ühühü.

biy ziyve.
azraille randevum olduğundan katılamayacağım zirvedir, ertelenirse gelirim.
ihtiyar sayılırım..
labella da kafa zibtirilyon olana kadar içtiğim için koymayacak zirve.
gelirim la.
Bütün eski nesilleri bir anda ortaya döken zirve.

Meğer bunu bekliyorlarmış.
32 yasindayim, 4. Nesilim hadi hayirlisi swh.
Ömrüm vefa ederse 36 lık dede kadrosundan katılmak ıstediğim zirve. Kesin katılırım belki.
ihtiyar değildir o veterandır, ihtiyar olsa duramazdı.

melaba.
biri bana detayları atsa keşke diyen yazarın mesaj kutusunu pandikleme sebebi olan zirvedir.
eski nesil yazarları gün yüzüne çıkartan zirve.
Lokalle falan ne isiniz var? Gecin huzur evinde ihlamur, biskuvi partisi yapin. Evet.
çok uzak be.
Bir aksilik olmazsa katılmak istediğim zirve.
Dünya gözüyle goreyim sizi...
ortaya bir zirve atıldı sahip çıkan yok. başlığı başka biri açıyor, ama zirveyi düzenlemeye çalışan başka biri. acayip işler oluyor.
yarın bu saatlerde muhabbetin (zannediyorum) dibine vurulacak olan zirvedir.
fakat katılacağından emin olduğum bir yazar ve ben haricinde kimsenin net bir liste oluşturmak için "geliyorum" demediği zirvedir.
katılacak arkadaşlar belirtirlerse süper olacak zirvedir.
yoksa bahsettiğim yazarımızla rakının canına ikimiz okuyacağız galiba.
Alkol kullansam katılırdım. Sarhoş toplayamam hiç.*
yaş sınırı kaç?
Çoluk çocuk sahibi olduğum için katılamayacağım zirvedir. Yazıklar olsun bizde ihtiyarlamışız haberimiz yok.
kimliklerimizde ki rakam bizim yaşlı olduğumuzu gösterse de bizim ruhumuz genç yaram.
benim icim yaşlı bende gelcem.
Gelmiyon diye gitmedigim zirve, halbuse antalya bursa, bursa antalya ve antalya samsun yaparak katilabilirdin. Ama sende göt yok.
güncel Önemli Başlıklar