1. 1.
    galatasaray'ın mali kriterlere uymamasından ötürü ceza alması beklenen toplantı.

minimum transfer yasağı alacak çünkü ffp anlaşmasına uymadı galatasaray, maksimum 30 milyon euro zarar etme kotası varken tam 120 milyon euro zarar etti.

riva'nın gelirleri de %20-30 komisyonlarla kırdırılıp kredi faizlerini ödemekte kullanıldı.

fatih terim bırakıp kaçabilir. hastayım ayağına falan yatarsa hiç şaşırmam, çünkü galatasaray'ı mali olarak zor günler bekliyor.
    4 -11 ... kompetan
  2. 2.
    ceza kesin ama sonucunda terim'in kaçacağını zannetmem.

çünkü terim daha önce para için milli takıma kaçtı, taraftar önce tepki gösterdi sonra zor durumda kalınca sineye çekti. ama artık çekeceğini zannetmem. uefa'dan men ya da transfer yasağı çıkar çıkmaz terim kaçarsa bir daha galatasaray'ı çalıştıramaz.
    3 -2 ... barilla
  3. 3.
    mali kriterlere ne zaman uyduğu görülmüş galatasarayın? yıllardır böyle. fanatik fenerbahçeliyim diye demiyorum, tıpkı fenerbahçe gibi; galatasaray halktır, halkın takımıdır. cebe indirilen paralar galatasaray'ın elbet sonunu getirecekti. ve bu son yaklaşıyor. vallahi galatasaray sayesinde araba almışlığım var yalan konuşmayayım. bets10'da +7 oynamıştım karabük maçına şansa bala. oynayınca da yüklü oynuyorum ben. aile arabası parası kaldırdım valla. ne diyelim allah yardımcısı olsun galatasaray'ın. bu ülkede fenerbahçe'nin tek ebedi ve ezeli dostudur kendileri.
    3 -2 ... ruh hasstasi
  4. 4.
    en fazla transfer cezası çıkar. türk takımlarının avrupa'dan men edilmesine karşıyım. ülke puanımız beşiktaş'ın son 2-3 yılda avrupa'daki galibiyetleri ile ayakta ama hala iyi değil. ayrıca galatasaray ve fenerbahçe avrupa'da olmayınca süper lig'de çok çirkinleşiyorlar.
    3 ... rauf
  5. 5.
    Dananın kuyruğu kopacak. Eğer ceza almazsak Mustafa Başkan ve profesyonel avukatları ayakta alkışlamak lazım

Trabzonspor ceza alır... ben onu bunu bilmem. Zira Trabzonspor bir Galatasaray değil.
    1 -1 ... ozan oyunbozan
  6. 6.
    diğer borçlarından bağımsız geçtiğimiz transfer döneminde 35 milyon euroluk satış 40 milyon euroluk alış gerceklestirmistir.yani sadece 5 milyon euro zarardadır transfer konusunda.oyuncu maaşları da ceza aldığımız 65 milyon euro limitinden aşağıda 55 milyon euro olması lazım tam emin değilim ama 60 dan az kesinlikle.medyada öyle bir algı yaratılıyor ki galatasaray çok pahalı masraflı kadro kurdu yüklü bonservisler ödedi ve çok zarar etti bu yüzden uefa ceza kesecek diye 2 aydır söylenip duruyorlar.özellikle dursun özbek gittikten sonra yaptılar.ben bunda kasıt arıyorum yeni yönetimi yıpratmak amaçlı.oyuncuların maaş sorunu nasil yeni yönetim döneminde bir anda ortaya çıktıysa bu konu da öyle.

galatasaraylı kardeşlerim içiniz rahat olsun.uefa'dan men gibi yüklü cezalar gelmeyeceği kesin şu ortamda.uefa bunu bir daha yapamaz.3 yıl içinde bir kulübe 2 defa böyle bir kararın altına imza atamaz.

dursun özbek fikret orman ve aziz yıldırım'in paralı kalemlerinin algilarina takılmayın takiminiza destek verin tribünde.10 hafta kaldı şurada 7-8 galibiyet bizi şampiyon yapacak.bunu yapacak gücümüz var.gücümüzü kullanıp seneye ait olduğumuz yere şampiyonlar ligihe döneceğiz hiç şüpheniz olmasın.

edit:eksileyenler men cezamızı bekleyip ligi ikinci üçüncü bitirmelerine rağmen bizim yerimize şampiyonlar ligine gitme hayali kuran ezik kuşlardır.Çok beklersiniz diyorum.
    3 -1 ... one last chance
  7. 7.
    galatasaray, fenerbahçe maçından sonra aldığı bu toplantıda aldığı cezayı açıklayacak. sızdırmamak için bütün katılımcılar gizlilik anlaşması imzaladı. tff'de gs'ın ricası üzerine saklıyor.
    -3 ... kompetan