bugün

Dokuz lira ile sevgili karşılamaya hazırlanan kişinin yardım isteme durumudur.
Ona, benjamin franklin'in yeğeni olduğundan bahset. Kapitalist bir düzenden yeterince haz almadığını, sade ve şeffaf bir yaşam sürdüğünden söz et.
sen dokuz tl ile anca bim e gidersin...
ankara'da dokuz tl ile otobüse binip kızılaydan birer simit alıp güven parkta yiyebilirsiniz. ama geri dönemezsiniz. orada yatarsınız.
Kuytu bir yerdeki Dönerciye gidersiniz artık.

Ama et it eti mi olur at eti mi bilemem.
eve.cips kola film. ilk 15 dk film.
303 Silivri-Yenibosna hattı 59 km imiş.

2 tur atsanız 4-5 saat sürer. güzel bir istanbul turu.
istanbulda iseniz toplu taşıma ile benim yanıma getirebilirsiniz. en fazla 2 vesaitte gelirsiniz zaten. 2.5 liradan 10 lira yapar. yemem içmem yedirir içiririm lan manitanıza mahçup etmem sizi. kız tuvalete gidince parayı falan veririm siz de cüzdanınıza koyar sonra kız varken cüzdanınızı çıkartır garsona parmak şaklatır hesabı getir koççum diye havanızı basarsınız. yazık lan 9 lira nedir oğlum..
bir yere götürülmez. illa gidilecekse param yok dersin. illa gitmek istiyorsa birlikte gidersiniz. nabacanız olm para peşindeki sevgiliyi?
meçhule giden gemiden iki bilet alabilirsiniz.
9 tlya yazık valla ülkemizin insanları sürünüyor ulan bi çay ısmarlasan 5 tl kendin bile içemiyorsun nezaketten böyle memleketin.
Bir kafeye gidersin 2 cay icersiniz. Yol parasi dahil degildir insallah. Veya ayran cigkofte 4 tl olan bi yere goturun.
otobüs parası yapıp eve götürülebilir.
Bime götürülür.
hala niyet çekiliyorsa tercih olabilir.
Hiçbir yer. 9 lirayla anca otobüse bir yere götürebilirsin ama geri getiremezsin, o orda kalır. Swh
Cok ciddi söyluyorum bi kızı götürüp gezdirecek paranız yoksa halden anlarıs kardesim çözeriz yardım ederiz maddi olarak. Gonuller bir olsun
sahilde yürüyüşe ama sadece yürüyüşe ve sahile de yürüyerek gitmeniz lazım.
Kıraathaneye pişti oynamaya.
iddaa bayiine.
Güzel bir gün geçirmek için martı döner+ayran yemeye götürülebilir.
bim'e götürülebilir. iki supangle alıp parkta oturur kaşıklarsınız. kaşığı da içinde zaten.
Fırına, Sadece fırına.
Bime, a101e, şoka
bir yere goturmene gerek yok, iki cay icer sohbet edersiniz yeter. gercekten seni seven insan boyle seylere takilmayacaktir.
Valla biz hastanenin kantininde 2 çay 3 simit 1 poğaça alabiliyoruz. En lüks bu şimdilik.